İstanbul’da AVM’de kadınlar tuvaletinde taciz: Yabancı uyruklu şahıs fotoğraf çekerken yakalandı

Mall of İstanbul AVM'de Başar Alsaleh adlı erkek, kadınlar tuvaletine girerek kabindeki bir kadının fotoğrafını çekmeye çalışırken suçüstü yakalandı.

featured

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Mall of İstanbul AVM’deki kadınlar tuvaletinde yabancı uyruklu bir erkek tuvalet kabininde bulunan bir kadını kameraya çekmeye çalışırken yakalandı. Tacizciyi yakalayan Nuray K. şikâyetçi oldu.

Duvar’da yer alan habere göre ifadesinde AVM’nin kadınlar tuvaletinde bulunan kabine girdiğini anlatan Nuray K. tacizi şöyle anlattı:

“Kabinin altından bir kişinin eliyle kamerası açık bir şekilde telefonunu uzattığını fark ettim. Olay üzerine toparlanıp dışarı çıktığımda bitişiğimdeki kabinden bir erkeğin çıktığını gördüm. Tepki gösterip durdurmaya çalıştım. Telefonu yere vurup parçaladı ve kaçmaya çalıştı. Tuvalette bulunan diğer kadınların yardımıyla şahsı durdurup özel güvenliğe haber verdik.”

AVM’ye çağrılan polis tarafından gözaltına alınan tacizci erkeğin isminin Başar Alsaleh olduğu ve hakkında bir arama kararı bulunmadığı öğrenildi.

Kırmaya çalıştığı telefonu da incelenmek üzere polis tarafından alınan tacizci Başakşehir Polis Merkezi’ne götürüldü.

İstanbul’da AVM’de kadınlar tuvaletinde taciz: Yabancı uyruklu şahıs fotoğraf çekerken yakalandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    Sonra Ümit Özdağ neden oyunu artırıyor diyorlar. Onun dışında kimse bunlarla mücadele etmiyor ki

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!