İstanbul’da kaçak göçmen operasyonu: 262 kişi yakalandı

SULTANGAZİ’de kaçak göçmenlere yönelik operasyon düzenlendi. Kaçak göçmenlerin barınmasını ve yasadışı yollarla Avrupa’ya gitmesini sağlayan 5 şüpheli gözaltına alındı. Sultangazi ve kent genelinde düzenlenen operasyonlarda yakalanan toplam 262 kaçak göçmen sınırdışı edilmek üzere İl Göç İdaresine teslim edildi.

featured

Sultangazi’de kaçak göçmen operasyonu düzenlendi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda kaçak göçmenleri barındıran ve yasadışı yollarla Avrupa’ya gitmelerini sağlayanların yaşadığı 10 ayrı adres tespit edildi. Polis ekiplerinin adreslere eş zamanlı düzenlediği operasyonda, 5 şüpheli ve 47 kaçak göçmen yakalanarak gözaltına alındı.Toplam 269 bin 780 lira para cezası uygulanan 5 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı. İstanbul genelindeki denetimlerde, 215 kaçak göçmen daha yakalandı. Gözaltına alınan toplam 262 kaçak göçmen sınırdışı edilmek üzere İl Göç İdaresine teslim edildi. Operasyon yapılan 10 adres zabıta ekipleri tarafından mühürlendi. (DHA)

İstanbul’da kaçak göçmen operasyonu: 262 kişi yakalandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. MESELA NEDEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İRANA NOTA VERMEZ İRANDAN GELENLERİ İRAN TOPRALARINE GERİ GÖNBDERMEZ EĞER İRAN SINIRLARINI KONTROL EDEMİYORSA ULUSLARASI YASALAR GEREĞİ BİZİM İRAN TOPRAKLARINA GİRME VE ORADA BU İLTİCACILARI KARŞILAMA HAKKIMIZ YOKMU VAR SANIRIM NEDEN KULLANULMAZ MUHALEFET BU KONUYU NEDEN GÜNDEM YAPMAZ ? CEVABI VEREYİM TÜRKİYE İKTİDARI VE MUHALEFETİYLE BİR PROJEDE ONDAN ! HAAA MUHALİF GÖRÜNÜMLÜ YENİ PARTİLERDE PROJE YOKSA OTURUR ADAM GİBİ ORTAK NOKTADA BULUŞURLAR MİLLETİN ÖNÜNE ÇIKARLAR ! YAPMIYORLARSA ONLARDANDA BİR ŞEY OLMAZ !

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!