İşte Adnan Oktar’ın cezaevi istatistikleri: 63 kadın avukatla 500 saat, 20 erkek avukatla sadece 62 saat görüşmüş!

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü soruşturmasını yürüten eski Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Furkan Sezer, örgüte ilişkin dikkat çekici veriler paylaştı. Oktar'ın yaklaşık bir ay içerisinde 83 farklı avukatla görüştüğünü belirten Sezer, bu avukatlardan sadece 20'sinin erkek, kalan 63'ünün de kadın olduğunu ifade etti. Öte yandan Sezer, Oktar'ın kadın avukatlarla 500 saatinde üzerinde, erkek avukatlarla da sadece 62 saat görüştüğünü belirtti.

featured

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne ilişkin açıkladığı bilgilerle tanınan eski Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Furkan Sezer, çarpıcı istatistikler paylaştı.

“Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü Lideri ve yöneticilerinin örgüte ve örgüt liderine yeni üyeler sağlamak amacıyla yürüttükleri faaliyetlerden kısa bir istatistik paylaşmak istiyorum” diyen Sezer, örgüt lideri Adnan Oktar’ın yaklaşık bir ay içerisinde görüştüğü avukat sayısının 83 olduğunu; bu avukatlardan 63’ünün kadın, sadece 20’sinin erkek olduğunu belirtti.

Oktar’ın bu avukatlarla kaç saat görüştüğünü de açıklayan Sezer, örgüt liderinin yaş ortalaması 24 olan kadın avukatlarla 500 saatin üzerinde, erkek avukatlarla da yalnızca 62 saat bir araya geldiğini ifade etti.

Sezer, “Savunma hakkının kutsallığıyla hiç bir sorunum yok ancak genç meslektaşlarınızı korumak ve böylesi tehlikeli bir örgütün tuzağına düşürülmesini engellemek de görevi olduğunu düşünüyorum.” diyerek Türkiye Barolar Birliği’ne çağrıda bulundu.

‘KIZ BAKIYOR SAPIK’

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’nün eski üyesi Özkan Mamati, Bahar Feyzan’ın yayınına katılarak “Niye çok fazla avukatla görüşüyor?” sorusuna yanıt verdi.

“Adam kız bakıyor, sapık.” ifadelerini kullanan Mamati, Oktar’ın 300 genç avukatla görüştüğünü ve bu kişilere fiziksel tamesata bulunduğunu iddia etti. Öte yandan Mamati, Oktar’ın avukatlara güvenlik kamerasının açısını değiştirttiğini öne sürerek, “kamera açısına göre taciz edecek” dedi.

Mamati, “sapık” kelimesi açıklamasının TDK’de “Adnan” şeklinde değiştirilmesi gerektiğini kaydetti.

 

İşte Adnan Oktar’ın cezaevi istatistikleri: 63 kadın avukatla 500 saat, 20 erkek avukatla sadece 62 saat görüşmüş!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Buyuk Ilic savcisi, kahraman, pehlivan, yigitlerin yigidi, namuslularin ve haysiyet sahibi olanlarin efendisi, kainatin hakimi, herseyi bilen sahis, buraya da bir el ativersene. Gucun kudretin Sedat Cezayirliogluna mi yetiyor sadece.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!