İttifakta HDP krizi.. HDP’li başkan mikrofonu alınca maskesini atıp alanı terk etti!

featured

Avcılar’da 17 Ağustos depreminin yıl dönümü için Avcılar Kent Konseyi tarafından düzenlenen programda HDP İlçe Başkanı Şemsettin Duman’ın da konuşma yapması kriz yarattı. İYİ Parti Avcılar İlçe Başkanı Serkan Yalım önce CHP’li Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin kulağına bir şeyler söyledi ardından maskesini çıkartıp yere atarak hızla alandan ayrıldı.

Avcılar Kent Konseyi dün, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar için bir anma programı düzenledi. Programda Avcılar HDP İlçe Başkanı Şemsettin Duman da söz aldı. Ancak Duman’ın konuşturulmasına  İYİ Parti Avcılar İlçe Başkanı Serkan Yalım tepki gösterdi. Duman’ın konuştuğu sırada, önce sırtını dönen Yalım, daha sonra da CHP’li Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin kulağına bir şeyler söyledi. Hançerli’nin yanıtının ardından Yalım sinirli bir biçimde maskesini çıkarıp yere atarak alanı terk etti.

HDP’li Duman ise İYİ Parti’li Yalım’ın arkasından, “Burada bu acıyı bile bizim ortaklaşmamamız gerçekten büyük bir acıdır. Ben uzatmayacağım, arkadaşların böyle tepki göstermesi gerçekten yersizdir. Biz acılarımızda bile bir araya gelemezsek, o zaman nasıl bir olacağız?” diye konuştu.

İşte o anlar…

İttifakta HDP krizi.. HDP’li başkan mikrofonu alınca maskesini atıp alanı terk etti!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 sene önce

  Dogru. Acilarimizda bile biraraya gelemiyoruz fakat bu acılarin çoğuna sebep olan ırkçı ve faşist PKK ile sebep olanlarla nasıl biraraya gelelim??

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Hanedanının göstermelik iktidarı için Anadoluya Hellenistan kurmak amacıyla çıkan Yunan ordusuna destek olan Vahdettin mi daha haindir,
  yoksa bugün iktidara ulaşabilmek için Anadoluda Kürdistan isteyen bir örgütle işbirliği yapan ona destek olan bir parti mi daha haindir?
  Vahdettin’in hiç olmazsa ordum kalmadı diye bir gerekçesi vardı onun içindir ki bugünün haini daha haindir..
  Bu etnik terörist vatan hainlerine katlanamayan İyip’li Serkan Yalım’a saygılarımızı sunuyoruz Turan Hançerli’ye de tam Dersimli Kemal’e yakışır bir adammışsın diyoruz..

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bu PKK ruhlular ağızlarına savaş, barış, acı kelimelerini almadan konuşamazlar. Sanki başka bir devletin insanı konuşuyor.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Açık açık terörü desdekleyin savaş var diyin. Ve asker şehit edin.sonrada chp iyi parti bizden niye kaçıyor diyin

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Ne acısı çekiyorsun pkk’lı adam

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Bu CHP yönetimi tümden zeka özürlü chp, hdp ile ittifak yaptığı taktirde kendi seçmenini seçim taktiği lafları ile kandırasa bile ki bu bile çok zor iyi parti bu ittifakta kesinlikle yer alamaz alırsa zaten iyi parti seçmeni mhp tabanından geldiği için hdp ile ittifakı asla kabul etmez yüzde 1 alamaz yani iyi parti gönûlden istese tepe kadrosu bu işe razı ajan sürüsü olsa bile seçmen bu ittifaka oy vermez yani iyi parti baraj geçmek istiyorsa HDP mecbur uzak durup milliyetçi politika üretecek bunu Göremeyen yönetim yine seçim kaybetmeye mahkum bu zeka özürlü gurubu nasıl CHP yönetimine seçtiler aklım almıyor yani komple yönetim amerikan ajanı olsa bu parti iktidara getirmek ise amaç yapacağı en önemli şey hdp uzak durmak bunu göremeyecek kadar nasıl …. Anlamıyorum

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!