İYİ Parti İl Başkanı Kavuncu: Cumhurbaşkanı adaylığı için en doğru kişi Akşener

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “(Cumhurbaşkanlığı adaylığı) Ben ve teşkilatlarımız Meral Akşener'in en doğru kişi olduğuna inanıyoruz. Bunu kendisine söylüyoruz, o da, 'Ben söyleyeceğimi söyledim' diyor."

featured

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Habertürk canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kavuncu, yaptıkları çalışmalarda kendilerine en çok İYİ Parti lideri Meral Akşener‘in “Cumhurbaşkanı adayı değil başbakan adayıyım” çıkışının kendilerine çok sorulduğunu söyledi. Kavuncu, “Anlat İstanbul çalışmamızda, en çok karşılaştığımız sorulardan biri, neden Genel Başkanımızın cumhurbaşkanlığı adaylığından vazgeçtiği. Ama bu bir hayıflanmaz, ‘olmaz mı’, ‘geri dönmez mi’. Bunlar sahada duyduklarımız” dedi.

“Peki kararından döner mi?” sorusu üzerine Kavuncu şöyle konuştu:

“Dönsün. Biz, o makam için sahip olduğu siyasi tecrübe ve biyografik istihbarat gücüyle, tecrübesiyle, yaklaşımı bütün bu özellikleri itibariyle, ben ve teşkilatlarımız Meral Akşener’in en doğru kişi olduğuna inanıyoruz. Bunu kendisine söylüyoruz, o da, ‘Ben söyleyeceğimi söyledim’ diyor.”

 

İYİ Parti İl Başkanı Kavuncu: Cumhurbaşkanı adaylığı için en doğru kişi Akşener

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 1 ay önce

  Buna benzer bir numarayı daha önce de yapmıştı, ben gidiyorum deyip teşkilatları lütfen dönün diye yalvartıp bir tiyatro çevirmişlerdi, hatta o dönem fetullahın örgüt içinde aynı numarayı yaptığı ve benzerlikleri konuşulmuştu. Uzun lafın kısası aday olacak anlaşılan.

 2. 1 ay önce

  Artılı masa ittifakından çıksa çıksa en ortak aday Abdulah Gül çıkar. Zaten sonunda iş oraya gidecek. Hepsi bulunmaz hint kumaşı ama en bulunmaz hint kumaşı Abullah Gül. Hem masada oturup okey beklemektense okeyleri cebine koymuş dışardan seyrediyor. Kimsenin okey atamayacağını biliyor yani. Taş çekip taş atarak ne elleri kirleniyor ne de kimseyi kızdırıyor. Sadece kenardan sırıtıyor. Birisi hepsine babayı gösterecek, okeyler de taşlar da ellerinde patlayacak.

 3. 1 ay önce

  Feto nun prensi gladyonun kraliçesi ni önermiş

 4. 1 ay önce

  Gelecek talimatı bekliyor olabilirler. Birileri artık değişsin dediğinde Mansur Yavaş’ı aday gösterecekler, durun bakalım bekleyin biraz daha dediğinde de yeni bir Ekmeleddin İhsanoğlu çıkacak ortaya. Ümit Özdağ durumu fark ettiği için Mansur Yavaş diye baskı yapıyor bence.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!