İyi Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı, beraberindeki grupla bir kadına saldırdı

İyi Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Hamza Yurtsever ve beraberindeki grup İyi Parti İstanbul İl yönetimindeki Melek Güney'e saldırdı.

featured

İYİ Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Hamza Yurtsever ve beraberindeki 15 kişilik grup, İstanbul İl Başkanlığı girişinde, yine İYİ Partili olan Melek Güney’e henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı saldırdı. Melek Güney’in tekme tokat darp edilmesi güvenlik kameralarına yansıdı.

BUĞRA KAVUNCU GİZLİ KALMASINI İSTEMİŞ

İha’nın haberine göre saldırı ekim ayında gerçekleşti. Konuyla ilgili açıklama yapan Melek Güney, olayı doğrulayarak İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun talimatı nedeniyle ve korktuğu gerekçesiyle ne hastaneye gidebildiğini ne darp raporu alabildiğini ne de polise giderek şikayetçi olabildiğini söyledi. Güney, bu olayın örtbas edilmeyeceği ve parti içinde çözüleceği yönünde İstanbul İl Başkanından söz aldığını söyledi.

İyi Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı, beraberindeki grupla bir kadına saldırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 2 ay önce

    ne kadar karanlik bir parti..

  2. 2 ay önce

    Başkanları kadın olmasına rağmen bir kadını toplanıp grup halinde dövenlerin partisi. Gerçekten başka lafa gerek yok. Meral akşener rezil bir insansın. Erkek müsveddeleri.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!