İYİ Parti’den istifa eden Adnan Beker’den AKP’ye yeşil ışık

İYİ Parti'den istifa eden Ankara Milletvekili Adnan Beker, AKP'ye geçeceği iddialarına yanıt verdi.

featured

İYİ Parti’den istifa eden Ankara Milletvekili Adnan Beker, AKP’ye yeşil ışık yaktı.

Beker, “AK Parti’de çok sevdiğim dostlarım var. Ötesini Allah bilir. CHP’de kıymetli dostlarım var ancak orada siyaset yapmam.” dedi.

Beker, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in polis müdürünün işlettiği otelde fuhuş yaptırıldığı yönündeki iddiaları hakkında da konuştu.

tv100’den Deniz Gürel’e konuşan Beker, “Sayın Meral Akşener’in bir otelde fuhuş yaptırıldığına dair isim vermeden yaptığı açıklamaların ardından Fetövari taktiklerle bu olayla ilgili beni ilişkilendiren şeref yoksunu insanlarla ilgili TBMM çatısı altında yaptığım çağrının ardından bugün İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu açıklama yaptı. Sayın Akşener’in işaret ettiği kişinin Adnan Beker’le ne ilgisi var? Keşke bu açıklamaları, bu iğrenç iftiralar tarafıma atılmadan ailemi sevdiklerimi üzmeden yapsalardı, ben de konuşmasaydım. Ben, Sayın Akşener’in şu an yanında olanlar yanında değilken yanındaydım. Yola çıktığında yanında ilk olanlardan biri bendim. Bugün emeği olmadan makam sahibi olanlar hakkımızda konuşuyorlar. Bizim Ankara’da nasıl bir çalışma yaptığımızı başta Ankara olmak üzere Türkiye biliyor” dedi.

Akşener’in bahsettiği söz konusu otelin Beker ile ilişkili olduğu iddia edilmiş, Beker iddiaları reddetmişti.

İYİ Parti’den istifa eden Adnan Beker’den AKP’ye yeşil ışık

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!