Kimyasalcılar kürsüye çıktı… İzmir Barosu seçimlerinde ‘Öcalan’ gerilimi

İzmir Barosu seçimlerinde Aryen Turan isimli avukat, TSK'ya yönelik "kimyasal silah" suçlamasını kürsüden dillendirdi. Konuşmasını da terörist başı Abdullah Öcalan'ın sözleriyle bitirdi.

featured

İzmir Barosu seçimleri Kültürpark Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Yeni başkanın belirlendiği Genel Kurulda skandal anlar yaşandı.

Aryen Turan isimli avukat, terörle mücadele operasyonlarında kimyasal silah kullandığını öne sürdü ve iddialarının soruşturulmadığını söyledi. Ayrıca Turan, konuşmasını terörist başı Abdullah Öcalan’ın “Jin jiyan azadi” sloganını atarak bitirdi.

Genel Kuruldaki bazı avukatlar, Turan’ın konuşmasına tepki gösterdi. Bazı avukatlar, dilek ve temenniler bölümünde Aryen Turan hakkında suç duyurusunda bulunulmasını talep etti.

Kimyasalcılar kürsüye çıktı… İzmir Barosu seçimlerinde ‘Öcalan’ gerilimi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 3 ay önce

  Kızım Türk Ordusu kimyasal kullanmaz.Bizim kimyasalımız koğuşlarda olur ki Allah korusun kokusundan.Git tecrübe et istersen.Organiktir zehirlemez!

 2. 3 ay önce

  Bu insanlar hukuk fakültesinde 4 yıl okuyor. Sempatizan olarak girip terörist avukatı olarak çıkıyorlar. Kendi düşüncelerinde olan yerlerde staj yapıyorlar; kendilerine yakın düşünceye sahip insanlarla çalışıp gitgide daha kesin terör ve terörist savunucusu oluyorlar. Bunlardan yüzlerce var. Varlıklarından ancak baro toplantısında haberdar olunması çok vahim.

 3. 3 ay önce

  açık terör propogandası.

  Cevapla
 4. 3 ay önce

  Bunlar ABD ajanları

 5. 3 ay önce

  durun bakalım daha neler olacak. 2023 u bekleyın.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!