İzmir Gündoğdu Meydanı’nda renkli görüntüler! Tarkan konserine yoğun ilgi

İzmir, kurtuluşunun 100. yılını kutluyor. Tarkan konserinin düzenleneceği Gündoğdu Meydanı'na yüz binler akın etti, meydan tıklım tıklım doldu.

featured

İzmir’in işgalden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kutlamaları İzmir’de coşkuyla başladı. Tarkan’ın konserinin hemen öncesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer konuşma yaptı. Kutlamalarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bulunuyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tarkan’ın da konser vereceği 9 Eylül İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl dönümünde Gündoğdu Meydanı’ndaki coşkunun ve kalabalığın görüntülerini paylaştı.

İZMİRLİLER TARKAN’LA COŞTU

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü kapsamında megastar Tarkan, Gündoğdu Meydanı’ndaki konseri için sahneye çıktı. Tarkan’ı görmek isteyen vatandaşlar ise alanı saatler öncesinden doldurdu. İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü sebebiyle gün boyunca etkinlikler düzenlenirken günün son etkinliği Tarkan konseri oldu. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Tarkan’ın sahne platformunun çökmesinin ardından, konser Gündoğdu Meydanı’na alınırken, sanatçının hayranları alanı saatler öncesinden doldurdu. Ses ve ışık gösterilerinin ardından Tarkan sahneye çıktı. Tarkan sevilen şarkılarını alanı dolduran hayranlarıyla söyledi. İzmir’i çok özlediğini belirten Tarkan, kendisine gösterilen ilgi için teşekkür etti. Megastar Tarkan, konserin bir bölümünde evlerinin balkonundan konseri izleyenlere, ‘O meşhur balkonlar bunlar mı?’ sözleriyle seslendi. İzmirlilerle buluşan Tarkan konsere ‘Yolla’ şarkısı ile başladı. ‘Unutmamalı’ şarkısından önce Atatürk’ün fotoğrafının ekranlara yansıtılması büyük alkış aldı.

 

İzmir Gündoğdu Meydanı’nda renkli görüntüler! Tarkan konserine yoğun ilgi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Oradaydım. Kurtuluş’un 100.yılında Mustafa Kemal’in ruhu oradaydı. Sayın Genç ve Veryansın kadrosu, bu maya tutacak.

  2. 3 hafta önce

    Dün gece İzmirliler İzmir’e sığmadı,iyi ki varsınız.Görmeyen gözlere,duymayan kulaklara var olduklarını ve hep var olacaklarını ilan ettiler.

  3. 3 hafta önce

    Türkiye’de siyaset yapmak ne kadar kolay. Tarkan’ı sahneye çıkar, bayrakları salla, finalde bir de İzmir Marşı söyle iş tamam. Cumhuriyete, Atatürk’e sahip çıkmanın mutluluğunu yaşa. Sağ kesim de aynı illete tutulmuş durumda. İlahi oku, peşinden mevlit, sonra bir de mehter. Milli manevi değerlere sahip çıkmış oluyoruz. Bir kardeşimiz “Mustafa Kemal’in ruhu oradaydı” diye yazmış. Mustafa Kemal’in ruhu Nazilli Sümerbank Fabrikasındaydı, yabancılara satılan şeker fabrikalarında, çimento fabrikalarındaydı, Türk Telekom’daydı, Tank Palet Fabrikasındaydı. Biz millet olarak Atatürk’ün aziz ruhunu o kadar çok incittik ki bu kadar olan bitene sessiz kaldıktan sonra artık bizi hoş göreceğini sanmıyorum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!