Jahrein’in Twitter hesabı askıya alındı

featured

Sosyal medya fenomeni Ahmet Sonuç’un (Jahrein) Twitter hesabı askıya alındı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde CHP PM Üyesi ve geçmiş dönem milletvekili Eren Erdem, terör örgütü eyleminde konser veren bir şarkıcıyı savunmuş ve kendisine söz vermeyen Twitter kullanıcılarına tepki göstermişti. Erdem, sosyal medya fenomeni Jahreyn, Erlik ve Cavs’ın da bulunduğu bir Twitter sohbet odasına katılamamasını gerekçe göstererek “Cavs” nikli anonim hesabın kullanıcısını ifşalamıştı.

Benzer bir girişim geçmişte HDP’ye yakın zamanda CHP’ye yakın paylaşımlar yapan Utku Şen isimli kişiden geldi. Şen, Erlik isimli sosyal medya ve Youtube fenomeninin kimliğini tespit ettiğini iddia ederek ifşalama tehtidinde bulunmuştu.

Kendini ‘Bağımsız gazeteci’ diye tanıtan CHP ve İYİP’e yakın bir grup da tartışmalara katıldı. Kısa süre önce para karşılığı kripto para reklamı yapan ve binlerce kişiyi zarara sokan Avrasya Anket isimli anket firması sahibi Kemal Özkiraz, Levent Özeren, Gökhan Özbek bu koronun başını çekti.

Sosyal medyada tartışma büyüyor… Kemal Özkiraz’ın paylaşımına Jahrein’den yanıt

Jahrein, CHP’nin ‘mülteci raporunu’ hatırlattı… ‘Hayatımda daha rezil çok az şey okudum’

Jahrein’in Twitter hesabı askıya alındı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 8 ay önce

  Eren Erdem, Utku Şen, Kemal Özkiraz tescilli Kürdistan Açılımcılarıdır. Doğal olarak PKK/hdp’in buyurduğu gibi Arabların Suriye’nin kuzeyine dönüp orada Kürdistana engel olmasını istemiyorlar.

 2. 8 ay önce

  Batidaki demokrasi: Konusma ozurlugu Dusunece ozgurlugu Batidan yana olunca serbest Batinin isine gelmeyenler soylendiginde yasaktir!

 3. 8 ay önce

  Jahrein denilen kisi kimdir, ne is yapar, yazdiklarinin/konustuklarinin kiymeti nedir? Neden veryansin’da haber oluyor bu durum anlamiyorum gercekten..

 4. 8 ay önce

  erlik zort videosunda konuda adı geçnlerin içinden geçti zaten muhtemelen ychp trolleri kısa süreli şikayet yağmuruna tutmuştur yakında açılır.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!