Jandarma Genel Komutanlığı’ndan ‘Sedat Peker’ açıklaması

featured

Jandarma Genel Komutanlığı, suç örgütü lideri Sedat Peker’in Yeldana Kaharman’la ilgili iddialarının tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.

Jandarma Genel Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, suç örgütü lideri olan ve halen yurt dışında kaçak bulunan Sedat Peker‘in sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolar ile bazı internet sitelerindeki haberlerde yer alan iddialara değinildi.

Söz konusu video ve haberlerde, “Yeldana Kaharman isimli Kırgız ya da Kazak uyruklu bir kadının jandarmaya giderek Tolga Ağar’ı şikayet ettiği, daha sonra kadının helikopterle aldırıldığı, ertesi gün ise ölü bulunduğu” şeklindeki iddiaların hatırlatıldığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Yeldana Kaharman isimli kadının jandarmaya herhangi bir müracaatı kesinlikle söz konusu olmadığı gibi helikopterle aldırılması iddiası da tamamen gerçek dışıdır.”

Mehmet Ağar ve Pelikancıların gerçek yüzü” başlığıyla yayınladığı ikinci videoda Peker, “Tolga Ağar’ın bir kız arkadaşı var Kırgız ya da Kazak uyruklu. Kızcağız jandarmaya gidiyor, Tolga Ağar bana tecavüz etti diye. Kız şikayet ediyor. Daha sonra kızı helikopterle aldırıyorlar. Kız ertesi gün ölü bulunuyor. Orada bir garipcağız öldü, herkes biliyor kimse sesini açmıyor” iddiasında bulunmuştu.

 

Jandarma Genel Komutanlığı’ndan ‘Sedat Peker’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

  1. Adam isim kullanmadı ki Jandarmaya ne oldu?

  2. Okuma yazman yok mu? Söz konusu video ve haberlerde, “Yeldana Kaharman isimli Kırgız ya da Kazak uyruklu bir kadının jandarmaya giderek Tolga Ağar’ı şikayet ettiği, daha sonra kadının helikopterle aldırıldığı, ertesi gün ise ölü bulunduğu”

  3. Böyle bi olay doğru ise o kızın hangi kolluk kuvvetine giderse gitsin kaydı tutulurmu tabi silinir

  4. 7 Mayıs 2021, 01:15

    Sedat ne oldu sistem böyledir kullanır pis işleri verir sonra paket çok konuşma yerler adamı gerçi kalemin kırılmış kime ne ihanet yaptın birde Omerta kitabını gösteren poz verip satış yapma bu alem böyle çocukça şeylere prim vermez hadi by

  5. 7 Mayıs 2021, 03:30

    Zavallı!

  6. Jandarma iç işleri bakanlığına bağlandığından beri özel şirket gibi yönetiliyor. Mehmet Ağar / Sedat Peker iki ucu boklu değnek gibiler.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!