Joe Biden yine yolu şaşırdı

featured

ABD Başkanı Joe Biden ve eşi Jill Biden, bugün Engelliler Onur Ayı için düzenlenen bir etkinliğe katılarak konuşma yaptı. Eşi Jill Biden’ın konuşması bittiği sırada kürsüden inmek isteyen Joe Biden’ın yolunu şaşırdığı görüldü.

Jill Biden, kürsüden inmek isteyen Başkan Biden’a yolu göstererek, “Buradan aşağı gideceksin” ifadesini kullandı. Kürsüden inerken kafası karışmış gibi görünen Biden, etrafına biraz daha bakındıktan sonra kürsüden ayrıldı.

Sosyal medya kullanıcıları Biden’ın “yine kafasının karıştığını” ifade etti.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DA BENZER GÖRÜNTÜLER SERGİLEMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurul Toplantıları için New York’ta bulunan Biden, AIDS, Tüberküloz ve Sıtmayla mücadele için bağış toplamak amacıyla gerçekleştirilen Küresel Fon Konferansına katıldığı sırada da benzer hareketler sergilemişti.

Kürsüden inerken yolunu kaybetmiş gibi görünen Biden için sosyal medya kullanıcıları, Biden’ın “kaybolmuş gibi göründüğü” yorumlarını yapmıştı.

Öte yandan ABD basınına göre, Biden’ın son zamanlardaki hareketleri, yaşının ve sağlığının sorgulanmasına sebep olarak gösteriliyor. Haberlerde, 79 yaşındaki ABD Başkanı Biden’ın sağlığının iyi olmadığı yorumları öne sürülüyor.

thumbnail
İlişkili Yazı

ABD bunu konuşuyor… Biden’dan yine garip hareketler

Joe Biden yine yolu şaşırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!