Kabe üzerinde Atatürk fotoğrafına soruşturma!

Sosyal medyada Kabe görseli üzerine Mustafa Kemal Atatürk'ün resmini montajla koyarak paylaşan ve özel bir üniversitesi öğrencisi olduğu iddia edilen şüpheli hakkında savcılıkça resen soruşturma başlatıldı.

featured

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya üzerinden paylaşılan bir görselde Kabe görselinin üzerine Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini montajla koyarak paylaşan şüpheli hakkında, 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanuna Muhalefet ve Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama suçlarından resen soruşturma başlattı.

Savcılık şüphelinin tespiti ve gözaltına alınması için İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne talimat verdi.

Kabe üzerinde Atatürk fotoğrafına soruşturma!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 8 ay önce

  var bir capanlik, bence resmin kendisi montaj. Bu devirde yazicidan resim ciktisi alan mi kaldi. Montaji hadi yapmis, kagidin ortasini da mi tutturamamis. Hadi hepsini yapmislar, bir de nispet yapar gibi cikti ile poz vermek niye. Pelikan grubunun calismasi gibi duruyor hersey. Kapasite bu kadar.

 2. 8 ay önce

  Deneme

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  Hz. Muhammed’in kabrini dümdüz etmeye niyetlenen vahabi araplara “TEK BİR TAŞINA DOKUNURSANIZ, ORDULARIMI GÜNEYE İNDİRİRİM” diyen Atatürk, sizin bu yaptığınızı görse yüzünüze tükürürdü.
  Eğer bu “fetömontaj” değilse siz provakatörsünüz ve din sömürüsü yapmak isteyenlere pirim vermek için görevinizi yerine getirmişsiniz. Hem de 9 yıl sonra seçim için propaganda malzemesi kalmayanların gezi olaylarını gündeme getirdiği bir ortamda…
  “SÜRTÜK” lafını bastırmak için çok iyi bir koz doğrusu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!