Kadıköy Belediyesi’nde rüşvet operasyonu

İstanbul merkezli 5 ilde, rüşvet suçuna karıştıkları iddia edilen ve aralarında Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta ve mühendislerin de bulunduğu 54'ü kamu görevlisi 224 şüphelinin yakalanmasına yönelik operasyon başlatıldı.

featured

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülen soruşturma kapsamında, örgütlü olarak rüşvet almak, vermek, aracılık etmek ve resmi belgede sahtecilik suçlarına karıştıkları tespit edilen, çoğunluğu Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta personeli ve belediye mühendisi olmak üzere, 54’ü kamu görevlisi 224 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlıların yakalanması için İstanbul, İzmir, Adana, Kocaeli ve Şırnak’ta eş zamanlı operasyon başlattı.

Devam eden operasyon kapsamında çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı, adreslerdeki aramaların sürdüğü bildirildi.

Kadıköy Belediyesi’nde rüşvet operasyonu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    Dersimli Kemalin Lice’de karakol yapımına saldıran PKK/hdp’li teröristlere “Diren Lice Kadıköy seninle” diyen Kadıköy bld.bşk.Şerdil Dara Odabaşı, TSK’nın PKK/YPG’ye yönelik operasyonuna ‘Sömürgeci faşist Türk devleti’ diyen Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu’nuna (SGDF) Kadıköy Belediyesi’ne ait salonu ‘genel kurul’ yapması için vermişdi.. Türk yurttaş, Sığınmacılar ve Kürdistan Açılımı konularında birebir örtüşen ne Ak-İktidara ne de Sarı-Muhalefete muhtaçsın.. Oylar bölünmesin goygoyuna karşı binde bir bile oy alacağını bilsek gerçek muhalefete Zafer Partisine oy vereceğiz dedik. Ve şimdi Sarı-Muhalefetin oy bölücü olduğuna tanık olacağız.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!