Kadın doktoru böyle yumrukladı

Tokat'ta, devlet hastanesinde dahiliye uzmanı Dr. Elif Dağıstan Ergin, annesini randevusuz muayene ettirmek isteyen Celal Y.'nin (47) yumruklu saldırısına uğradı. Bu anlar, güvenlik kamerasına yansırken, Celal Y. ise gözaltına alındı.

featured

Olay, Tokat Erbaa Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Celal Y., dahiliye uzmanı Dr. Elif Dağıstan Ergin’in odasının kapısını çalarak annesi Yüksel Y.’yi muayene ettirmek istediğini söyledi. Dr. Ergin de öğle arasında olduklarını ve randevu alması gerektiğini belirtti. Buna sinirlenen Celal Y., odaya girip, zorla dışarı çıkardığı doktora yumruk attı. Celal Y., çevredekilerin müdahalesiyle durdurulurken, bu anlar ise güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi. Celal Y., polis ekiplerince gözaltına alındı. Dr. Elif Dağıstan Ergin’in ise sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kadın doktoru böyle yumrukladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  Dayanın!Eğitimli çağdaş laik ne varsa yıkın geçin.Hayvan mezarlığına çevirip bir de entari gelirse refahı bulduk demektir dayanın!

  • 2 ay önce

   En çok şiddeti eğitimli çağdaş laik üçü bir arada dediğin tipler uyguluyor. İstek şarkı kavgasında şarkıcıyı öldürenler cami cemaatimiydi? Tam da senin tarif ettiğin eğitimli,laik ve çağdaş arkadaşlardı. Sap ile samanı karıştırmamayı öğrenince düzeleceğiz. Laiklik ve eğitim insanı irfan sahibi yapmaz.

   Cevapla
 2. 2 ay önce

  Vatandaşın arasında barbarlar, laftan anlamazlar, dağdan gelmişler var. Ama kamu görevlileri arasında üslubuyla insanı çileden çıkaranlar da var. Doktorlar arasında da var… Konunun aslını astarını bilmeden hüküm vermemek lazım (gel de bunu yurdum insanına var)

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!