Kadro dışı kalan Mesut Özil’den dikkat çeken tepki

Sarı-lacivertli takımda kadro dışı bırakılan Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medya hesabından takipten çıkarttı.

featured

Sarı-lacivertli takımda kadro dışı bırakılan Mesut Özil’den dikkat çeken bir tepki geldi. Tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe’yi sosyal medya hesaplarından takipten çıkarttı. Özil’in sarı-lacivertli ekip ile 2024 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yıldız oyuncunun menajeri geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Mesut Özil’in kontratının sonuna kadar Fenerbahçe’de devam etmek istediğini ifade etmişti. Yıldız futbolcu, takım arkadaşlarını, Fenerbahçe Beko’yu ve Fenerium hesaplarını takip etmeye devam ediyor.

NE OLMUŞTU?

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılmasıyla başlayan ‘Mesut Özil krizi’ alevlenmişti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un talimatıyla yönetim, Mesut ile yolları ayırmak istemişti. Özil’in menajeri Erkut Sögüt ise “Mesut Özil 2 sene daha Fenerbahçe’de top oynayacak” demişti.

Özil ise 2 yıl daha çubuklu formayı giyip sözleşmesini tamamlamayı hedefleyen Mesut Özil ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“İlk 6 ay ücret dahi almadan, çocukluk aşkım olan Fenerbahçe ile 3,5 yıl bir kontrat imzalayarak, kariyer hedefimi tamamlamıştım. Altını çizerek tekrarlıyorum, Fenerbahçe’den başka bir takımda kariyerimi noktalamayacağım. Sözleşmem süresi boyunca, çubuklu formamızı terletmek tek amacım. Bu kararım çok net ve kesindir. Profesyonel yaşamın gereklilikleri gereği, yönetimimizin benimle ilgili bir karar alması durumunda ise bu tavra sadece saygı duyacağım. Çok çalışıp kendimi daima hazır tutacağım. Her zaman dediğim gibi aslolan Fenerbahçe’dir. Büyük Fenerbahçe taraftarına sevgi ve saygılarımla.”

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus ise, Mesut Özil’le ilgili kulübün aldığı kararın arkasında olduğunu söylemişti. Jorge Jesus, Mesut Özil ile ilgili “Mesut Özil, gerçekten çok iyi bir geçmişe sahip ama benim de kulüple ilgili fikirlerim var. Kendisiyle ilgili alınan karara aynı şekilde devam edeceğim.” ifadelerini kullanmıştı.

Kadro dışı kalan Mesut Özil’den dikkat çeken tepki

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 ay önce

    Zaten Fenere geldiğinde futbolu bırakmıştın. Arada bir halı saha maçı yapar gibi maça çıktın. Üstüne dünyanın parasını aldın. Ticari şirketlerine yenilerini ekledin. Yurt dışı ticari anlaşmalar yaptın. E daha ne olsun. Bir zahmet gidiver…

  2. 3 ay önce

    Bu mesuta yapılmış büyük bir ayıptır,Ayırımcılık tır,birilerinin kaprisini mesuta ödetemezsiniz.alikoç başkan olduğu süreler içinde zaten Fenerbahçe şampiyon da olamaz.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!