Karamollaoğlu: Yeni iktidarın en güçlü aktörlerinden birisi Saadet Partisi olacak

CHP lideri Kılıçdaroğlu, seçimden sonra altılı masa olarak Türkiye'yi yeniden inşa edeceklerini söylemişti. Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu bugün "Yeni iktidarın en güçlü aktörlerinden birisi Saadet Partimiz olacaktır" dedi.

featured

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında konuştu. Karamollaoğlu “Yeni iktidarın en güçlü aktörlerinden birisi Saadet Partimiz olacaktır” dedi.

Saadet lideri şöyle devam etti:

“Çünkü Saadet Partisi yolsuzluğun, haksızlığın, rüşvetin olmadığı bir Türkiye’nin teminatıdır. Büyük bir memnuniyetle vatandaşlarımızın bize olan güvenini ve her geçen gün artan desteğini gittiğimiz her yerde görüyoruz. Sahada çok net bir şekilde görülüyor ki özellikle AK Parti iktidarının yanlışlarından bıkmış insanlarımız için umudun ve güvenin adresi Saadet Partisidir.”

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?

CHP lideri Kılıçdaroğlu geçen günlerde Habertürk’te Serap Belet ve Kürşad Oğuz’un sorularını yanıtlamış, 6’lı ittifakın seçim sonrası da devam edeceğini, kurumları yeniden birlikte inşa edeceklerini söylemişti.

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

“6 lider, 6 parti bir araya gelip yeniden bütün kurumlarıyla adalet üzerine, demokrasinin bütün kurumları getirerek, yeniden inşa etmek zorundayız. Benim görüşüm, bütün temel kararları 6 lideri ortak alması lazım. Mesela Anayasa değişiklikler, Meclis iç tüzüğü değişiklikler.

Seçim öncesi ve sonrası bunu söylüyorum. Bu işi oturup, devlet yönetiminde pazarlık yapacağız değil. Hepimizin amacı demokrasiyi getirmek. 6 lider beraber oturacağız. Türkiye’nin temel konularında oturup, kararımızı alacağız. Göreceksiniz her şey sağlıklı saatin mekanizması gibi çalışacak.”

Karamollaoğlu: Yeni iktidarın en güçlü aktörlerinden birisi Saadet Partisi olacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!