Kılıçdaroğlu açıkladı: İlk yapacağım iş kellelerini kesmektir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kayseri'de buluştuğu kadınlara "Allah sizi inandırsın, ilk yapacağım iş, o uyuşturucu baronlarının kellelerini kesmektir" diye seslendi.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri’de kadınlarla bir araya geldi.

Anka’nın aktardığına göre uyuşturucuyla mücadeleye ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Uyuşturucunun ne olduğunu biliyorum. Aileleri, yuvaları nasıl dağıttığını biliyorum. Annelerin, babaların nasıl perişan olduğunu biliyorum. Ama Allah sizi inandırsın, ilk yapacağım iş o uyuşturucu baronlarının kellelerini kesmektir. Onların kimlerle iş birliği yaptığını, kimlerle fotoğraf çektirdiğini biliyorum, arkasındaki siyasi gücü biliyorum. Ama ben hiçbir zaman bir yasadışı gücün karşısında bir adım, bir milim bile geri adım atmam. Halkın iradesini sonuna kadar kullanacağım ve o uyuşturucu baronlarına hesap soracağım.

Uyuşturucu baronları… Tamamen onları tarihe havale edeceğiz. Milyar dolar kazanıyorlar. Bizim evlatlarımızı zehirliyorlar. Sesleri bile çıkmadı. Bağırdım, çağırdım… Şimdi, ‘efendim biz de mücadele ediyoruz…’ 20 yıldır ne yapıyordunuz siz, 20 yıldır.”

Kılıçdaroğlu açıkladı: İlk yapacağım iş kellelerini kesmektir

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 1 ay önce

  KaKa’nın ilk yapacağım, ilk 100 günde yapacağım dediklerinin sayısı bini geçti. Ama daha asıl ilk yapması gerekeni yapmadı bile. “Bu işleri ben düzeltirim, CB adayıyım” diyememiş birine her ne iş yapıyorsanız yapınız (şoför, manav, çiftçi, marangoz, tesisatçı, mimar, mühendis, muhasebeci, avukat…) kendinize yardımcı olarak alır mısınız?

 2. 1 ay önce

  Nasil bir dil bu. Kendini RTE’a gore konumlandiriyor. CHP secmeni egitimli, ampulsever secmen ise cakmasina bakmaz. Daha fazla dayanamiyacagim, sosyal medya, web vs ortamindan cekiliyorum, islerimi yapamiyorum, kurtulus savasi onceki donemde gibiyiz sanki.

  Cevapla
 3. 1 ay önce

  Baronların kellesinden sonra PKK/Hdp’li tetöristlerin kellesini de keseceğim deseydi ciddiliğine inanırdım.

 4. 1 ay önce

  Piyango vurunca bir mercedes alacam tarzinda aciklamalar. Bak alsan bile, yollar uygun degil, benzine paran kalmaz. Arabani cizerler, camini kirarlar, hatta calarlar, olmadi derin memedo coker. Mutlu olamazsin. Hayal dunyasi iste. Piyango vurunca… baronlarin seeedecem. Edersin. Piyango vurunca.

 5. 1 ay önce

  pekerden ne haber?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!