Kılıçdaroğlu, Davutoğlu’nu öve öve bitiremedi

featured

ASİAD Olağan Genel Kurulu Toplantısına katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ahmet Davutoğlu’nun ‘temiz siyaset’ üzerine sözlerini övdü.

İstanbul’da Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya siyaset dünyasından bir çok isim katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gibi siyaset camiasından tanıdık simalar yer aldı.

Burada konuşmaya yapan CHP Lideri Davutoğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını zaman zaman alkışladı. Kılıçdaroğlu da Davutoğlu’nu hükümeti eleştirdiği sözlerini alkışladı.

‘HAYATIMDA DUYDUĞUM EN GÜZEL CÜMLELERDEN BİR TANESİ’

Kılıçdaroğlu’nun, “Sayın Davutoğlu, Başbakanlık yaptığı dönemde siyasi etik kanununu Meclis’e getireceğini ifade etmişti. Hayatımda duyduğum en güzel cümlelerden bir tanesidir. Siyasi ahlak. Her mesleğin kuralı var. Avukatlığın, doktorluğun her şeyin kuralı var. Siyasetçiliğin kuralı ne? Bol bol yalan söylemek. Evet. Ülkeye temiz siyaset gerekmiyor mu?” ifadelerini kullanması sonrasında salonda, alkış sesleri yükseldi.

Davutoğlu’nun hükümete yönelik yaptığı eleştiriler de Kemal Kılıçdaroğlu tarafından alkışlandı.

AVRASYA SANAYICI VE IS ADAMLARI DERNEGI TARAFINDAN DUZENLENEN TOPLANTIYA SIYASI ISIMLER DE KATILDI.
FOTOGRAF: IBRAHIM MASE/ ISTANBUL, (DHA)

Kılıçdaroğlu, Davutoğlu’nu öve öve bitiremedi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 3 sene önce

  1. tecere yuvarlanmıs kapagını bulmus.

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Atlantikçi şeylerin AVRASYA ön isimli bir örgütün toplantısında bir araya gelmesi tam bir İRONİ )))

  Cevapla
 3. Siyasetçinin bir numaralı kuralı işbirlikçi olmamaktır.Bir varmış bir yokmuş.İbiş ile Sıfır dere tepe gezerken,Sıfır,İbiş bana işbirlikçiliğin resmini çizebilir misin demiş.İbiş,çiziyorum ya zaten demiş.Sıfır,ama ben de çiziyorum ancak kimse beni sevmiyor demiş.İbiş,giy terliklerini yürümeye başla,ruhunda olmayan ne varsa varmış gibi konuş demiş.Sonra ben seni yağlarım sen beni yağlarsın,memleketi siyonizme bağlarsın.Ah demiş Sıfır,ah,nasıl içim kıpır kıpır,Amerika’dan Hillary çak beşlik yapacak,bunun sonu çok zıpır.

  Cevapla
 4. 3 sene önce

  Tencereler yuvarlanmis birbirlerini bulmus. Sapina kadar Atlantikci olmalarina ragmen “Avrasya” isimli ne idugu belli olmayan bir orgut (ileride ardindan Soros, Chatham House filan cikarsa yadirgamayin) toplantisina katilmalarida tam bir komedi olmus.

  Cevapla
 5. 3 sene önce

  Davutoğlu ak parti içinde haramla adı anılmamış nadir kişilerden .suriye politikası ayrı mevzu .Akan kanlarda vebali var .

  Cevapla
 6. 3 sene önce

  Denize düşmüş yılana sariliyor

  Cevapla
 7. 3 sene önce

  Kilicdaroglu iyice yalpalanaya basladi.erdogana muhalefet olsunda ne olursa olsun siyaseti izliyor.Davutoglu nda kisilik olsa git deyince gitmezdi.Nokta…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!