Kılıçdaroğlu: Sığınmacılar konusunda netim, gidecekler

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Kaçaklar ve sığınmacılar konusunda netim. Gidecekler. Bu konunun suçluları Recep Tayyip Erdoğan ve Avrupa Ülkeleridir" dedi. CHP liderinin paylaştığı videoda ise, 2011 yılından bu yana sığınmacılarla ilgili yaptığı açıklamalar yer aldı.

featured
service

Sığınmacılarla ilgili siyasetin tansiyonu yükseliyor. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın son dönemde gündeme taşıdığı konuyla ilgili muhalefetten de ses yükselmeye başladı. 2016 yılında sığınmacılar için entegrasyon ve ‘Göç Bakanlığı’ öneren CHP, son dönemde sığınmacıların gönderileceği mesajı veriyor. Sosyal medya hesabından kaçak göçmenler ve sığınmacılarla ilgili açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

Kaçaklar ve sığınmacılar konusunda netim. Gidecekler. Bu konunun suçluları Recep Tayyip Erdoğan ve Avrupa Ülkeleridir.

“Onların alavere dalavereleridir. Biz, muhalefete muhalefet olmayız. Bizim mücadelemizin muhatapları çok nettir.”

Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı videoda, CHP liderinin 2011 yılından bu yana sığınmacılarla ilgili tarih tarih yaptığı açıklamalar yer aldı.

thumbnail
İlgili haber

Jahrein, CHP’nin ‘mülteci raporunu’ hatırlattı… ‘Hayatımda daha rezil çok az şey okudum’

Kılıçdaroğlu: Sığınmacılar konusunda netim, gidecekler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

15 Yorum

 1. Adam abajur gibi.Biri kapatıyor diğeri açıyor.Işığı ha var ha yok.Dekor niyetine.

 2. 1 hafta önce

  04:16 da net biçimde duyuyoruz. Bu KK da bizleri “Allah” ın adını kullanarak aldatmaya çalışıyor.
  gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor bu kk. KANIT MI: kendilerinin hazırladıkları “mülteci raporu”!

  En çarpıcı maddesi neydi bu raporun: “SURİYELİ MÜLTECİLERİN KALICI OLDUKLARI KABUL EDİLMELİDİR.”

 3. 1 hafta önce

  hala yalan soyluyorsun, oyle bir derdin olsaydi simdiye kadar coktan bir bildiri yazar ve yayinlardin. Bos laf bunlar, akp ve feto taktileri. Gaz alma taktikleri.

 4. 1 hafta önce

  Sayın Kılıçdaroğlu, hiç inanmıyoruz. Tribünlere oynamayı boşlayın lütfen. Size birisi fısıldadı; hişt .. bak, bu iş prim yapıyor. Siz de hemen atladınız. Ne oldu, sizin şu helalleşme işi? Gidecekseniz eğer, hemen her şeyi helal ederim. Ben de söz veriyorum.

 5. 1 hafta önce

  Altılı masa ile chpyi tümden bitirdin. Hiçbir inandirilicigin kalmadı. Ne olurdu sanki fetoye sokulmasaydin, hdpye arkanı vermeseydin. Bu saatten sonra baraj altı bile kalabilirsin Kemal efendi. Akp neyse, ychp odur.

  • 1 hafta önce

   Dersimli oldugunu soyleyen kisi nin gonlunde gizli hdp lilik vardir. Ataturk adini kullanarak kimligini gizledi ve guzel kandirdi bizleri 20 yil.

 6. 1 hafta önce

  “Dersimli KEMAL ” Ne diyor öyle, Bu adam iktidara gelirse Türkiyede onarılması imkansız yaralar açılır.

 7. 1 hafta önce

  dikkat edin, gidecekler diyor, gonderecegiz demiyor. Akp neyse Chp o. Ikisinin ortak paydasi feto ve hdp. Bunlarin hicbirinden bir cacik olmaz.

 8. Yanındaki Davutoğlu’ nun hiç suçu yokmu..
  Veryansıntv’ nin geçen haftalardaki, İmamoğlu’ nu AB, Kılıçdaroğlu’ nu ABD destekliyor haber/yorumunu isbat edercesine AB’ yi suçlamış..
  Ümit Özdağ iyiki varsın, bunlar altlarına çivi batmış gibi oldular..
  Yakında, Kılıçdar, İmam çatışması görürsek de şasirmayalim..

 9. 1 hafta önce

  Sığınmacılar için Entegrasyon bakanlığı/Çalışma izni/Gönüllü geridönüş isteyen Suriyede T.C’nin parasıyla şehirler kuracağız diyen Kılıçdaroğlu için dönüş istiyor demek saflıktır.

 10. 1 hafta önce

  Türk/Atatürk diyen yurttaşlar, sakın ha Kürdistan Açılımı ve Sığınmacılar konusunda aynı olan Ak-İktidara ve Sarı-Muhalefete oy vererek ZAFER Partisinin oyunu bölmeyin.

 11. Gelişme var, güven testinden geçmesi gereken bir düşünce.

  Cevapla
  • 1 hafta önce

   bildigin hdpli. insanlari Ataturk posterinin arkasina saklanarak kandiriyor. bunlar once adam olsunda gercek kimliklerini gizlemesinlar. ozal da da aynisini yaptilar. sonra utanmada birde esitlik yok falan diyorlar. ee dedesi seyh said bunlarin ne de olsa.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!