Kılıçdaroğlu ‘SPK’ çıkışı: Çok öfkeliyim, görüşeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından SPK'ye tepki göstererek, "Defalarca uyardım seni SPK, gerekeni yapmadın, küçük yatırımcının soyulmasına göz yumdun. Çok öfkeliyim. Görüşeceğiz. Vallahi de görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

featured

Borsa’daki sert hareketler sonrası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından SPK’ya tepki gösterdi.

5 Ocak’ta yaptığı “Küçük yatırımcıyı uyardım, göz göre göre soyacaklar sizi dedim. Adalet yok, ahlak yok! Unutulmasın ki bir gün devran döner, herkes yaptıklarının bedelini öder. Küçük yatırımcıyı korumayan kurumları da haksız zenginleşen çeteler de bedelini öder. Asla yanlarına bırakmayız!” paylaşımını alıntılayan Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

“Defalarca uyardım seni SPK, gerekeni yapmadın, küçük yatırımcının soyulmasına göz yumdun. Çok öfkeliyim. Görüşeceğiz. Vallahi de görüşeceğiz.”

Borsa İstanbul BIST 100 endeksinde kayıp yüzde 5’e ulaşmış, endekse devre kesici uygulanmıştı.

Kılıçdaroğlu ‘SPK’ çıkışı: Çok öfkeliyim, görüşeceğiz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 2 Şubat 2023, 09:03

    Ah be KK, Karadeniz’de kahveye girip “Var mı bana yan bakan” diye bağıranın ilk var diyeni yanına alarak “Var mı ikimize yan bakan” diyen komik adam gibisiniz. Acı olan o komik adam ne yaptığının farkındaydı ve ne sonuç alacağını biliyordu. Siz de o da yok.

  2. Haber gelmiş yarın yükseliş var diyecem de…

  3. Haber gelmiş yarın yükseliş var diyecem de…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!