Kılıçdaroğlu’ndan 28 Şubat’ta ‘türban’ açılımı

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 28 Şubat’ta 28 başörtülü kadınla bir araya geleceği belirtildi.

Medyascope’tan Sema Kızılarslan’ın haberine göre, 27 Şubat’ta Haliç Kongre Merkezi’nde Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Prof. Dr. Necmettin Erbakan anmasına katılmak için İstanbul’a gelecek olan Kılıçdaroğlu, anma öncesi sabah saatlerinde 28 başörtülü kadınla görüşecek. Görüşme basına kapalı olarak gerçekleşecek.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin TBMM grup toplantısında helalleşme çağrısında bulunmuş, “28 Şubatçılar’ın açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz. İkna odalarına sokulan başı kapalı kızlarımızla helalleşeceğiz” demişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 28 Şubat Pazartesi günü ise Ankara’daki Bilkent Otel’de İYİ Parti lideri Meral Akşener, DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ile birlikte güçlendirilmiş parlamenter sistemle ilgili mutabakat metnini açıklayacak. Ortak açıklama saat 13.30’da başlayacak.

thumbnail
İlişkili haber

Kılıçdaroğlu: Ben de 28 Şubat mağduruyum

Kılıçdaroğlu’ndan 28 Şubat’ta ‘türban’ açılımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 6 ay önce

  İşi gücü bıraktı. Artık tek becerisi saf ve masum garibanlara şov yapıyor. Ben oturduğum yerde bu maskaralığa utanıyorum.

  Cevapla
 2. 6 ay önce

  Akil ve ruh sagliginin yerinde oldugundan suphe edilir artik..

 3. 6 ay önce

  Türk Gençliği, akp ile beraber bu ezik muhalefeti de gönderecek. Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı tam bağımsız cumhuriyeti sonuna kadar savunacağız.

 4. Kılıçtaroğlu’nunböyle göstere göstere amacı ne? ABD üzerini çizdiği için mi?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!