Kılıçdaroğlu’ndan ‘418 milyar dolar’ paylaşımı

Hazine'den 418 milyar dolar çalındığını söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Unutmayın, 418 milyar dolar çok büyük paradır" açıklamasında bulundu.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hazine’den “418 milyar dolar dolar çalındığını tespit etmelerinin ardından suikast tehditleri aldığını” söylemişti. Kılıçdaroğlu Sayıştay’a da seslenerek, “İktidara geldiğimizde o raporlarda 418 milyar doları görmezsem, görevinizi layıkıyla yerine getirmemişsiniz demektir. Vallahi de billahi de raporda görmezsem yakarım sizleri” demişti.

Bugün İstanbul’da düzenlenen Geleceği Kur Gençlik Festivali’nde konuşan Kılıçdaroğlu, “Devleti soyan, 418 milyar doları hiç edenlerden her santimini tahsil edeceğim. O para sizin paranız, o para doğmamış bebeklerin parası. O parayı gençliğe adayacağım, size vereceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu, gece yarısı yeni bir paylaşım yaparak “Unutmayın, 418 milyar dolar çok büyük paradır” açıklamasında bulundu.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘418 milyar dolar’ paylaşımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Iddia ediyorum buna sorsunlar 1040, 1040 daha kac yapar diye, 2080
    arti 10 2090 arti 10 atlar 3000 diye. 418 Milyar nerede diye bize soruyor. Biliyorsan camur atacagina cikar ortaya da herkes bilsin. Isi gücü sis yaratmak baska bir halti yok.

  2. Artık 418 tl’lik rüşveti de kimse suçtan saymaz…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!