Kılıçdaroğlu’ndan çok sert ‘hançer’ mesajı: Bu sirki başınıza yıkacağım

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a seslendi. Erdoğan "Sen, senin ağababaların, işbirlikçilerin, beslemelerin ve hançeri beraber tuttukların bilsin ki; milli bağımsızlığımızı ve milli ekonomimizi hedef alan, kurduğunuz bu sirki başınıza yıkacağım!" dedi.

featured

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı X (Twitter) üzerinden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yüklendi.

‘Hançer’ söylemi üzerinden gelen eleştirilere yanıt veren Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kaydetti:

“Seçim döneminde ‘Terör örgütleri Kılıçdaroğlu’nu istiyor’ iftirasını atıp sahte videolarla kampanya yapanlar bugün çıkmış “Cumhur İttifakı CHP’nin başına Kılıçdaroğlu’nu istiyor” ters psikolojisiyle algı yaratıyorlar.

Çünkü şunu iyi biliyorlar; Bu millet teröre geçit vermez! ‘Teröristlerle yanyana gibi gösterelim millet oy vermesin. CHP’liler de bu iktidarı sevmez, Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakını yan yanyanaymış gibi gösterelim ki, asıl istediğimizi alalım.’ Siz de şunu bilin: Nasıl ki terör örgütleri başlarını ezeceğimi biliyordu, bunlar da Kılıçdaroğlu bu ülkeyi yönetirse milletin abad, kendi akıbetlerinin ise berbat olacağını biliyor!”

‘BU SİRKİ BAŞINIZA YIKACAĞIM’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün AKP’nin grup toplantısındaki “Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayının üzerindeki şüpheleri temizlemesi önemli. İmalarla konuşmayı bırakıp açık açık ifade etsin. O hançerin 14-28 Mayıs seçimlerinde milletimizin sırtına saplanmasına izin vermedik” sözlerine de yanıt veren Kılıçdaroğlu “O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz’da milletin sırtına sapladın” diyerek şöyle devam etti:

“Sen, senin ağababaların, işbirlikçilerin, beslemelerin ve hançeri beraber tuttukların bilsin ki; milli bağımsızlığımızı ve milli ekonomimizi hedef alan, kurduğunuz bu sirki başınıza yıkacağım!”

Kılıçdaroğlu’ndan çok sert ‘hançer’ mesajı: Bu sirki başınıza yıkacağım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Bir de Milliyetci kesildi basimiza utanmaz Ataturk dusmani.

  2. 30 Mayıs 2024, 10:42

    Bir sürü seçim kaybettin,yobazları partiye soktun, nekadar laik ve vatansever varsa partiden kovdun
    yada ayrılmaya zorladın ve bütün bunları unutup hala ortalıkta dolaşıp abuk sabuk laflar etmek sana
    okadar yakışıyorki bay Kemal.Sus artık ve çekil birkenara be adam.

  3. Milli Bağımsızlık,Milli Ekonomi ve sen?Hadi len!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!