Kılıçdaroğlu’ndan İnce görüşmesi sonrası yeni mesaj

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, "Halil İbrahim sofrasına tüm kalbimle inanıyor ve bu doğrultuda mücadele ediyorum." dedi.

featured

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’da yaptığı paylaşımda “Halil İbrahim sofrasına tüm kalbimle inanıyor ve bu doğrultuda mücadele ediyorum.” dedi.

“Kibirlenmeyeceğiz” diyen Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Halil İbrahim sofrasına tüm kalbimle inanıyor ve bu doğrultuda mücadele ediyorum. Türkiye’yi dünyayla rekabet edecek duruma getireceksek, gençlerimizi dünya sahnesine taşıyacaksak, tabii ki kibirlenmeyeceğiz. Yeter ki bu ülkeye yeniden baharlar gelsin, inanın gerisi lafügüzaftır.”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce arasındaki kritik görüşme dün yapılmıştı.

Görüşme sonrası Muharrem İnce, “Erdoğan artık gitmelidir. Artık 5 dakika dahi ülkeyi yönetmemelidir” demiş, “Adaylıktan çekilecek misiniz?” sorusuna “Hayır öyle bir şey söylemedim. PKK’lısı FETÖ’cüsü saldırıyor, biz de Köroğlu gibi vuruşmaya devam edeceğiz” diye yanıt vermişti.

Kılıçdaroğlu da “Halil İbrahim sofrasını büyütmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

 

Kılıçdaroğlu’ndan İnce görüşmesi sonrası yeni mesaj

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!