Kılıçdaroğlu’ndan ‘Mersin’ iddiası: Bile bile yalan söylediniz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Mersin'deki polisevine yapılan saldırıyla ilgili sosyal medyadan flaş bir paylaşımda bulundu.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin’deki polisevine yapılan terör saldırısıyla ilgili iddialarda bulundu.

Sosyal medya hesabındna paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, “İki gündür kirli propaganda yürüten Erdoğan ve yaveri fotoroman Süleyman… Öldürülen teröristin DNA raporuna rağmen, tam 2 gündür yalan söylediniz, havuz medyanız manşetler attı. Oysa ben ne dolaplar çevirdiğinizi iki gündür biliyorum. Bile bile yalan söylediniz” diyerek şunları söyledi:

Şimdi çıkın ve teröriste ait DNA raporunu açıklayın, bu millet bir kez ağzınızdan doğru bir şey duysun. Başsavcıya dosyaya el koyun dediniz. Başsavcıya sesleniyorum, o dosyayı gizlemeye çalışma, biliyoruz gerçekleri… Utanmıyor musunuz!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de, Mersin’de polisevi saldırısını gerçekleştiren teröristler arasında CHP’nin raporunda yer alan Dilşah Ercan’ın bulunmadığı yönünde iddialar olduğunu söylemişti.

thumbnail
İlgili haber

CHP’den ‘Mersin’ iddiası: Saldırganın o olmadığı bilgisi geliyor

NE OLMUŞTU?

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Mersin’in Mezitli ilçesindeki polisevine 2 kadın terörist tarafından saldırıda teröristlerden birinin “Zozan Tolan” kod adlı Dilşah Ercan olduğunun belirlendiği açıklanmıştı. Ercan’ın adının CHP’nin “tutuklu gazeteciler” raporunda yer alması üzerine hükümet CHP’yi terörle işbirliği yapmakla suçlamıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na DNA yanıtı

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Mersin’ iddiası: Bile bile yalan söylediniz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

12 Yorum

 1. 2 ay önce

  hepiniz yalancısınız. Türkiye’yi parçalamak istiyorsunuz. göreviniz ülke sorunlarını çözmek değil, düşmana en iyi ben size hizmet ederim yarışında olmak.

 2. 2 ay önce

  Bunu eğer akp yaparsa yemin ediyorum. Vermeyecektim ama o oyu chpye veririm. Ayni seyi ayni pisligi istanbul secimlerinde de yaptiniz.

  • 2 ay önce

   Akapenin ve Cehepenin Kürdistan Açılımı yapmaları senin bunlara oy vermeni engellemiyor ama birbirlerine komplo kurmaları bunlara oy vermeni sağlıyor öyle mi?

   • 2 ay önce

    Biz bunlara ”uyurgezerler” diyoruz. Hani milli bayramlarımızda pencerelerine Atabayrak asarlar. Ama CHP’nin içine çekildiği kepazelikleri görmezler.

 3. 2 ay önce

  Dünyanın hiçbir yerinde mukayese için örnek bulunmadan yapılan DNA raporu şu kimsedir diyemez..’kayıtlarımızda rastlamamıştır ‘ der ve cehaletten midir yoksa ‘nasıl olsa benim kitlen için önemi yok demeye mi getiriyor bilinmez. Buna ancak laf ola beri gele denir herhal..

 4. 2 ay önce

  Geç bunları. Hep fasa fiso konularda yorumlar yapiyosun. Yok arkamda mısınız yok yalan söylediniz vs. Dünya görüşün nedir? Vizyonundan bahset biraz.

 5. 2 ay önce

  Kemal iyice düştün… Ama sende haklısın, nede olsa sorgulamadan oy verenin var…

 6. 2 ay önce

  PKK Kılıçtaroğlu’nun yardımına koştu!Kılıçtaroğlu’na göre “Türk polisi ne söylüyorsa yalan(!),PKK ne söylüyorsa doğrudur(!)” zaten.

 7. 2 ay önce

  Teror orgutunun basin aciklamasinda dilsah ercan gorevinin basindadir deniyor ve terorist oldugu kabul ediliyor bu mu sizi temize cikariyor kendisini bir dahaki eylemdemi patlattigi zamanmi utanacaksiniz

 8. 2 ay önce

  Yani, ne demiş? ”Pkaka demokratik bir örgüttür, böyle şeyler yapmaz” mı demiş?
  Biliyorsan bir şey çık açıkla.
  Bununla birlikte terörist teröristtir; kendi bombasıyla patlayan veya henüz bütün duran.

 9. 2 ay önce

  “Bile bile yalan söylüyorlar” lafı çarpık bir ifadedir. Yalan zaten “bilerek söylenen bir yanlıştır”. Bilmeden söylenen bir şey yalan olamaz; Dolayısı ile cümleyi açarsak “bile bile, bilerek yanlış söylüyorlar” şeklinde komik bir ifade ortaya çıkar. Arkamda mısınız diye soruyorsun değil mi? Atatürk’ün partisi bu komedinin arkasında durmayacaktır. Lütfen vurgu yapacağız diye Türkçeyi çarpıtmayalım.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!