Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı, ‘CIA ajanı’ ile bin kez ne konuştu? CHP hâlâ sessiz!

featured

CIA bağlantısı iddianameye giren Enver Altaylı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Rasim Bölücek ile binden fazla kez telefonla görüştüğü ortaya çıktı. Bölücek’in FETÖ elebaşı ile görüşmek istemesi de iddianameye yansıdı. FETÖ’nün siyasi ayağının soruşturulmasını isteyen CHP, Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı hakkındaki iddialara sessiz.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, eski MİT mensubu Enver Altaylı ve damadının da arasında bulunduğu 4 kişi hakkında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile yöneticiliği, üyeliği ve örgüte yardım suçlamalarıyla dava açtı.

Ankara 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın iddianamesinde Enver Altaylı’nın CIA ile bağlantıları tek tek anlatıldı.

Veryansın Tv Enver Altaylı’nın iddianamesine ulaştı.

İddianamede çok sayıda Amerikalı yetkili ile görüştüğü tespit edilen Enver Altaylı’nın, ABD Başkanı Donald Trump’ın eski ulusal güvenlik danışmanı Michael Flynn ile temasta olduğu ortaya çıktı.

Altaylı’nın teması CIA ajanları ya da FETÖ’cülerle sınırlı değil.

Veryansın TV’de Erdem Atay, Altaylı’nın CHP Genel Başkan danışmanı ve Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Metropol İmar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Bölücek ile binden fazla kez görüştüğünü yazdı.

İddianamede, Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı olan Bölücek’in Gülen ile görüşme talebinde bulunduğu belirtiliyor.

Enver Altaylı ile Rasim Bölücek’in sadece bir telefon hattından tam 1022 kez görüşmüş. Görüşmeler bununla sınırlı değil. Farklı yollardan yüzlerce görüşmesi daha var. İkilinin ne konuştuğu hâlâ sırrını koruyor.

Tüm Türkiye bu ilişki ağını konuşurken Rasim Bölücek ve CHP genel merkezinden henüz iddianamedeki detaylar üzerine bir açıklama yapılmadı.

VeryansinTv.com

 

 

Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı, ‘CIA ajanı’ ile bin kez ne konuştu? CHP hâlâ sessiz!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 22 Ocak 2020, 19:33

  Moskova’nın Pekin’in, bırakın CHP içindeki, ismi-lâzım-değil bir başka partinin içindeki CIA kliğinden bile en ufak bir rahatsızlıkları yoktu (aksi ispat edilsin, chp-trollüğü bırakırım). Kim rahatsızdı bu kliklerden? BÜLENT ECEViT rahatsızdı, ÇETiN ALTAN rahatsızdı, MEHMET ALi AYBAR rahatsızdı. Bu denli Amerikan aleyhtarlığı Sosyalizme değil Nasyonal Sosyalizme mahsustur.

 2. 22 Ocak 2020, 21:15

  Chp içindeki trollüğü bırakırmış. Sen kimsin ? Hah hah hah hah. Sen herhangi bir şeyi bıraksan ne olur ? Elinde tutsan ne olur ? Allahın Fetocusu ? Hangi partiymiş bu içinde Cia kliği olan ? Kliği bırak Türkiye’de partilerinin yarısı, Cia’nın kendisi. Teker teker görüyoruz sahaya indirilenleri.
  Bak biri daha ABD aleyhtarıymış tarihte. Şöyle demiş hatta. “En büyük düşman, düşmanların düşmanı, ne falan ne de filan milletler. Bilakis bu, adeta her tarafı kaplamış ve saltanat halinde bütün dünyaya hakim olan Kapitalizm afeti ve onun çocuğu olan Emperyalizmdir.” Gördün mü klik ? ABD üniversitesi Harvard, Hitleri, bunu söyleyen adama bağlıyor. Oradan mı alıyorsun bu kafayı ?
  1990’lardan itibaren TSK ABD güdümünden çıkmaya, ABD’ye karşı gelmeye başlamıştır. Ondan sonra gelen kumpas operasyonları 2 kurumu hedef aldı. 1. TSK 2.Vatan Partisi Onların karşısında olanlar klik falan değil, CİA’nın paralı elemanlarıdır. 2014’den bu yana çok sağlam temizlik oluyor. Ancak bu temizlik daha sürecek hemde çok . Batı uşaklığı bu ülkenin hücrelerine yerleşmiştir, tanzimattan bu yana, 200 senedir, 1923-1938 hariç. AB-ABD kaybettikçe, paralı elemanları ve lobileri daha da sertleşecekler. Kendilerini daha da afişe edecekler. Öyle organize olacaklar ki, 5 benzemez bir araya gelecek. Aralarında tek problem çıkmayacak. Çünkü dünya altüst oluyor, hegemonya tekrar el değiştiriyor. 200-300 sene önce doğudan batıya geçen üstünlük, tekrar batıdan doğuya geçiyor. Türkiye’de bu süreçte aktif rol alıyor. Başında da Cia kliği olan parti var. :)) (Sanmayın o partidenim ha. Ben solcu bile değilim. Hatta önemsemem bile. )

 3. YCHP susuyor ama Dr rumuzlu KRIPTO bulbul gibi otuyor

 4. Fetocularla çok iyi anlaştığı için bunu chp ‘nin başına getirdiler

 5. 23 Ocak 2020, 13:55

  “200-300 sene önce doğudan batıya geçen üstünlük, tekrar batıdan doğuya geçiyor(muş)”..! Nah geçer..!..! BATI’yı îcaplar DOĞU’yu hevâ-vü-heves yönetir. Master-planı ulu-mîmar LE CORBUSIER’e sipariş edilen başkent Yeni Delhi’nin hâl-i pür-melâlini (b•k götürüyormuş) Yücel Feyzioğlu yazdı (Cumhuriyet gzt., 08 Ocak 2020, s.9), açın okuyun. Japonların başları da NiSSAN motorun başına getirdikleri kapitalist ceo ile dertte. Vakt-i zamânında sosyalist başvekil de istememişlerdi. Ya ne isterler? Sopa isterler sopa. O sopayı yemeseler, tüketim-toplumu olacakları yoktu. Var mı şu ettiğim lâfları edecek bir fetöcü? Fetö YAKUZA’ya özenir, alayı Japon hayrânıdır [bkz: “Japon işadamları: ‘Sosyalist Başbakanla çalışmak gericilik’” (4 sütun üzerine) başlıklı haberi, Türkiye gzt., İhlâs Holding A.Ş. Adına İmtiyaz Sahibi Dr. Enver Ören, Genel Yayın Müdürü İsmail Kapan, Yazı İşleri Müdürü Ali İbrahimoğlu, Yıl 25 Sayı 8523, 02 Temmuz 1994 Cumartesi, Baskı İhlâs Holding A.Ş., s.5]. SAYGILAR..

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!