Kılıçdaroğlu’nun iddialarına AKP’den jet yanıt! FETÖ göndermesi yaptı

ABD'ye para aktarıldığına yönelik iddialarının ardından bugün yeni paylaşımlar yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesini hedef alan Kılıçdaroğlu'na AKP'den yanıt geldi.

featured

ABD’ye para aktarıldığını açıklayan eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün yeni bir paylaşım yaparak iddialarını daha da ileri götürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine yönelik sert ifadeler kullanan Kılıçdaroğlu’na AKP’den yanıt geldi. AKP Sözcüsü Ömer Çelik, politik dedikodu ve sistematik yalan üretmekle suçladığı Kılıçdaroğlu’na FETÖ göndermesi yaptı.

“Kılıçdaroğlu hakkıyla genel başkanlık yapamayınca ‘politik dedikoduculuk’ mesleğine geçmiş” diyen Çelik, “Cumhurbaşkanımızın aile bireylerinin hukuka uygun ve herkese açık şekilde yürüttüğü sivil toplum faaliyetlerini hukuksuz ve şaibeli göstermeye çalışarak politik dedikodu ve sistematik yalan üretiyor” dedi.

Ömer Çelik paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Kılıçdaroğlu’nun köklü bir partinin genel başkanlığını yalan ve dedikodu merkezine çevirmesini izliyoruz. Geçen seferki iddiaları hakkında, bilinen bir FETÖ’cü ‘bunları ben yıllar evvel söyledim’ diyerek bu iddiaların mülkiyetinin kime ait olduğunu ifşa etmişti.

Kılıçdaroğlu politik dedikodu ve yalan üretmek yoluyla 6’lı masanın lideri olma hedefine ulaşabilecek mi göreceğiz. Fakat her iddiasının arkasından ‘mutfakta biri var’ dedirtmeye devam ediyor. Kılıçdaroğlu’nun önümüze gerçek politika ile çıkmasını bekledik, bunun imkansız olduğunu bir kere daha gördük. Mülkiyeti karanlık odaklara ait politik dedikodu ve yalanlarla varabileceği bir yer yok.”

Kılıçdaroğlu’nun iddialarına AKP’den jet yanıt! FETÖ göndermesi yaptı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 8 ay önce

    artik 24 saatte beklemiyorlar aciklama yapmak icin. Bir de sana ne oluyor da sahislar adina aciklama yapiyorsun. akp sozcusu olarak boyle bir sorumlulugun mu var. Ilginc. Endise ettikleri konu elbette TURK yargisi degil. Kara para diye oraya buraya operasyon ceken abd bakalim bu olaya ne yapacak.

  2. 8 ay önce

    al birini vur ötekine..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!