Kıraç: Bıktım bu Anglo Sakson tavırlardan!

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendisini eleştiren Kıraç’ı hedef aldı. Kıraç’ın yanıtı ise gecikmedi: Bıktım bu kibirden ve kendi ülkemde bana had bildirmeye çalışan Anglo Sakson tavırlardan!

featured

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, eski Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Müdürü Bartu Soral ile yaşadığı polemiğin ardından Kıraç’ı da hedef aldı.

“İsmi lazım değil bir ekonomi yazarı ya da finansçıyı hem de Türkiye’de, 4 milyona yakın insan niye takip eder!” diye soran Kıraç’a Demirtaş şu yanıtı verdi:

“Ülkede istediği kadar ünlü olamayan ve gündeme gelmek isteyen kim varsa bana yazıyor. Te Allahım yarabbim. Kim bu Kıraç?”

Kıraç’ın yanıtı gecikmedi:

“Açık söyleyeyim; Ben bıktım bu kibirden ve kendi ülkemde bana had bildirmeye çalışan Anglo Sakson tavırlardan! Kim olmalıyım basit bir soru sormak için kardeşim kim?”

Kıraç: Bıktım bu Anglo Sakson tavırlardan!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 13 Mart 2022, 23:22

  Selahattin Demirtaş’ın ufaktan modifiye edilmiş hali. Belli bir zümre tarafından çılgınlar gibi beklenen bir İngiliz hükümetinde paraları çuvala ayaklarıyla tepecek cinsten. Kıraç’a yürüdüğüne göre fena halde koşacağından şüphe duymuyorum.

 2. Kıraç Türkiye’ nin nadir olan sanatçılarındandır.
  Bu tip ekonomistleri de biliyoruz. 2000 li yılların başında, ekranlarda oraları buraları oynayarak, AKP nin ve Babacan’ ın ekonomi politikalarını övüyorlardı. Geldiğimiz nokta ortada..
  Bana Demirtaşgiller değil Kıraç’ lar gerek..

 3. İyi de Kıraç’ın en baştan bu topa girmesi yanlış. Kim neyi, kimi takip etmek isterse eder kimseyi ilgilendirmez. Aynı şekilde Demirtaş’ın da verdiği cevap yakışıksız. Yani iki yanlış bir arada bu konuda.

 4. Bence Özgür Demirtaş denen bu zat hakkında şu soruları sormak lazım.Bu adamı yırtık dondan çıkar gibi kim piyasaya sürmüştür?Dört milyon takipçim var diyor,yüzde kaçı fetöcülerden oluşuyor?Söylediği şeyler ne kadar doğrudur?Ekonomi dalında dünyada ne gibi bir söz sahipliği vardır?Hangi kesimler bu adamı parlatmaya çalışıyor?

 5. 14 Mart 2022, 17:42

  Turk Millet’inin sanatcisi Kirac, tabii ki cevap verecek bu duzenbaza, “ekonomist” e..

 6. 14 Mart 2022, 20:14

  Kripto parayı öve öve bitirememesinden ne olduğu anlaşılmıştı.

  • 15 Mart 2022, 00:19

   Şu yorumlara bak. Gerçekten kalitesizlikte yeniden çığır aşıyoruz. Bi konu üzerinde yorum yapmadan önce eline tek bi kitap alıp okumayan insanlar geldi yine… Linç kültürü; ne de çok severiz onu; yeter ki bi bahanemiz olsun.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!