Kız çocuklarını alıkoymaktan gözaltına alınan Nihat Doğan’dan maskeli yarışma tepkisi

featured

Özel hayatında ve siyasi söylemlerindeki çelişkili ve skandal açıklamalarıyla gündeme gelen Nihat Doğan, RTÜK tarafından inceleme başlatılan ‘Maske Kimsin Sen?’ programı hakkında ‘Müslümanların sabrını mı sınıyorlar!’ dedi.

Jüri koltuğunda Melis Sezen, Doğu Demirkol, Alican Yücesoy ve Eda Ece’nin oturduğu ‘Maske Kimsin Sen?’ programı, ilk bölümünden itibaren tartışmalara yol açtı. Yarışmadaki maskelerin paganizmi temsil ettiği ve televizyon başındaki çocukları korkuttuğu şikayetleri üzerine, RTÜK harekete geçti ve programa inceleme başlatıldığını duyurdu. Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programında yorumcu olarak yer alan şarkıcı Nihat Doğan da, programla ilgili yorumda bulundu.

Nihat Doğan, ‘Maske Kimsin Sen?’ programı için şu ifadeleri kullandı:

Bu maskelerin en az 3-4 tanesi deccaliyet, masonizm ve paganizm sembolleridir. Özellikle, Orta Çağ’da kullanılan paganist ritüel sembollerin birebir aynısıdır. Nasıl bir cesaret! Buna, müslüman mahallesinde salyangoz satmak denir.

‘MÜSLÜMANLARIN SABRINI MI SINIYORLAR!’

Müslümanların tepkisi mi yokluyorlar, sabrını mı sınıyorlar! Çok korkunç bir şey… Halk artık aptal değil! Bugün bu semboller, paganizmin, şeytanın sembolleri. Tüm dünyada şeytana hizmet ettiği konuşuluyor. Şov diye şeytanın reklamını mı yapacaksınız!” ifadelerini kullandı.

SEYHAN SOYLU’DAN DA YORUM GELDİ

Seyhan Soylu, ”Paganizmi falan bırakın arkadaşlar ya! Bunlar maske! Çocuk maskesi…Bizim ülkemizdeki imanımızı kimse bozamaz!” diyerek, yılbaşına türbede dua ederek girdiğini anlattı.

‘ALIKOYMADAN GÖZALTINA ALTINA ALINDI’

Nihat Doğan, 2018 yılında 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu eve çağırdı. Doğan’ın iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla ifadesi alındı. Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın ise ”Bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz; Nihat Bey de bunu biliyor!” demişti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan cocukların babası, “Şimdi çocuğu eve getiriyorsun. Yani kendine zemin hazırlıyor adam. İyi niyetli bir kişi kafeye indirir çayını kahvesini söyler güle güle der. Daha öncede çocuklar birkaç kez Doğan’ın yanına gitmiş. Bir kız çocuğunun bekar bir erkeğin evinde ne işi var. Ne gibi bir amacı vardır kişinin? Bence hiçbir ahlaklı bir amaç değil bu.” demişti.

Doğan’ın aşiretinin araya girmesiyle aile Doğan hakkındaki şikayeti geri almıştı.

Erlik’ten Nihat Doğan videosu…Bir saat boyunca rezilliklerini sıraladı
 

Kız çocuklarını alıkoymaktan gözaltına alınan Nihat Doğan’dan maskeli yarışma tepkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!