Kokain satış noktaları ve duaları

Nihat Genç yazdı...

Kokain satış noktaları ve duaları

Peyder pey gelen beşer ton kokainin kimler tarafından kimlere nasıl dağıtılacağı konusunda yaşanan belirsizlikler yeni bir kararname ile son buldu.

Din diyanet İslami ne olacak bu işler dairesi bir açıklama yayınladı ve kokain dağıtım belgesi kazanan muhteremleri açıkladı.

Ve muteber kokain dağıtım meskun mahaller ve hangi mübareklerin kokain bulundurma hakkı kazandığı resmi gazetede yayınlanarak açıklığa kavuştu.

Yani kokain satış ayrıcalığına kavuşanlar kafasına göre rast gele çığırtkanlar ve seyyar satıcılar eliyle satamayacak ve ayrıca kokain gelirlerini muhalefete aktaranlar cezalandırılacak.

Satış sloganları da belli oldu: -kokaine gel kokaineeeeee!

-Allah kokain temin edenden razı olsuuuun!

-Kokain getirenin götürenin bereketi artsın!

-Kokainden büyük yoktuuuur!

-Gel Müslüman gel kokaine geeeel!

-Burundan çekilen bir fırt kokain yetmiş bin yıla bedeldir!

-Bir çay kaşığı kokain kullananlara yetmiş bir melek hizmet edecek!

-Bir torba kokain al Arakanlı aç Müslümanları sevindir!

-Kokain gemileri dert görmesin!

-Allah kokain limanlarını açandan başına geçenden razı olsun!

Kimlerin kokain satacağı da belli oldu, Engin Ardıç ve Mehmet Barlas ve Mehmet Altan'ın kırk yıllık kafası ve gizemleri ve ağızlarını bıçak açmıyor oluşları dikkate alınarak baş bayilikler bu muhterem baron yazarlara verilecektir.

Ayrıca dün itibariyle Engin Ardıç yanında iki doktor eşliğinde Sultanahmet Meydanı'nda Müslüman halkımıza kokain içimi ve teknikleri konusunda aydınlatıcı bilgiler verdiler.

Özellikle halkımızın rüzgarlı havada kokain içmemesi çünkü rüzgarın kokaini uçurup israf ettiği ve kokain içimi için kapalı ortamlar tavsiye edildi.

Ayrıca tekne ortamında açık denizlerde de dalgaların tekneyi sallayıp kokainin yere dökülebileceğini uyarısında bulundular.

Kokain çektikten sonra okunacak gazel ve ilahiler de belirlendi.

'Ya şeyhim sen var iken ben kime gideyim'.

'Şahımız efendimiz serveri ser bülendimiz Hazreti pir efendimiz!..'

'Ömrüm bitmiş viranemiyem, aklım yitmiş divanemiyem, kanat vururum döner dururum, yanar kurur mestanemiyem Allahu Allah....'

'Adalet mülkün temelidir!'

Kokain çekilecek yüksek tepeler de belirlendi: Galata Kulesi, Çamlıca Kulesi, Aşiyan ve Beyazıt Kulesi!

Çekim içim sonrası kulelerden ve köprülerden atlanılmaması rica olundu!

Açıklamada kokain çekmeyenlerin hayvani bir hayat yaşadıkları ve dünyanın ve Allah'ın ve meleklerin içsel güzelliklerini bilemeyip günaha girdikleri açıklandı.

Bu itibarla, Yeni Şafak Yazarı Yusuf Kaplan dün itibariyle 'Nur ve Kokain ve İslam Medeniyeti'nin İmkanları' adlı bir konferans verdi.

Ünlü fetvacı ilahiyatçı Hayrettin Karaman'ın  'Kokain ve fanilik' konulu makalesi büyük ses getirdi!

Karaman 'bir Müslümanın kendini yeniden yaratması için melekler alemlerinde bir müddet nurani uçuş disiplinden geçmesi şarttır' buyurdu. Ve içilecek yer olarak da en ideal tepe olarak Babadağ'ı işaret etti!

Ve:  'Kokainin mümin Müslümanı bir anda kendinden geçirme kudreti olduğunu.. Duygu karmaşası ve şirk düşüncelere son verdiğini' açıkladı.

Ve ancak mümin Müslümanın çok dikkatli olması aşırı kullanımla dinamit gibi patlamamasını da sözlerine ilave etti.

Ünlü gazeteciler Hadi-Sadi kardeşler de 'kokainin tek bir tozunun insanı sıçratıp coşturduğunu yani bir kıvılcımının yüzbin rekat namaza bedel olduğunu' ve bu mübarek tozla 'bütçe açığının da kapatılacağı' müjdesi verdiler.

Hakimler ve Savcılar da yaptıkları açıklamada, 'kokainin Müslümanları sonsuz hayaller içine garkettiği için' sınırlı şekilde kullanımına yasal bir açıklık getirdiler.

Ve ikazlarda bulundu, hakimler ve savcılar:  'hiç kimse tek tek Yalıkavak Marina'ya gidip parekende temin etmesin, herkes disiplin içinde sırasını beklesin' dedi.

Yüksek hakimler başkanı da çok umutlu konuştu: 'içime doğuyor dedi, kokainle ülkemiz ve hukukumuz ve insanımız yeni bir boyut kazandı'.

'Bu öyle boyut ki artık hukuka ihtiyacımız yok'.

'Anladık ki kafalar güzelleştikçe hukuka da ihtiyacımız kalmıyor'.

'Bu itibarla hakim ve savcı sayısını yirmi bin'den 'beş' taneye polis ve bekçi sayısını üç yüzbinden yüz taneye kadar indirme kararı aldık'.

Öte yandan AKP Parti başkan yardımcısı da Tayip Bey'in Kıbrıs'ta külliye kararı almasını sevinçle karşıladı ve Troçkistlerin sürekli devrim teorisi gibi sarayın da artık 'sürekli Külliye'yle dünya İslam devrimini hızlandıracağını söyledi.

AKP başkan yardımcısı, ayrıca, sorular üzerine: 'kokainin acıları yok ettiği ve bunca yıl niye akıl edemediklerini' hayıflanarak dile getirdi.

Din diyanet fetva başkanı da 'kokainin kibre karşı mucizevi bir ilaç' olduğunu hatta 'kokainin aç gözlülük, şehvet ve azgınlık'a' birebir iyi geldiğini söyledi.

İlahiyat Fakültesi Dekanı'ndan ise İslamcı siyasileri zora sokacak bir açıklama geldi: 'kokainin dinimizi mahvedeceği dinimizi yerinden edeceğini' iddia etti.

Dekan bey, 'çünkü, dedi, gerçeği kokain varken sahtesi kuru kuru iman ve ilmihalin yüzüne kimsenin bakmayacağını' ifade etti.

Gerçekten 'kokain sevkiyatının' alenileştirilmesi sonrası ülkemizde ve bölgemizde gerginlik boşaldı ve ümmetimiz rahat etti. Son aylarda İŞİD ve PKK ve çatışma eylemlerinde büyük bir düşüş yaşandı.

Aykırı ses ünlü Mahmut Hoca, 'gerginliğin giderilmesi iyi olmadı, çünkü İslamcılık kötü enerjinin direnciyle elli yıldır talan yağma saltanatını sürdürüyor', ve...

'Kokainin kötü enerjiyi yok etmesiyle İslamcılık da elimizden çıkacak herkes Seda Sayan Kuşum Aydın tarikatına bağlanacak...' dedi.

Ve, kokain sevkiyatının ülke genelinde hız kazanmasından sonra ümmetimizin tarikatlarımızın cemaatlerimizin artık şeytanla kafirlerle deccalla Atatürk'le bitmek bilmeyen öfkeli kavgaları da sona ermiş oldu.

Kokainle yaşanılan yükseklik ve şiirsel nurani derinlik, karanlıklar içinde yaşayan yoksul halkımıza da ilaç gibi çok iyi geldi.

Kokain kullanımı din ve siyaset arasında kalan halkımızın kafa karışıklığını sona erdirdi.

Halkımız artık kozmik misyon sahibi artık kainata çok boyutlu bakıyor.

Kokain sonrası halkımıza binlerce yıldan bugüne kadar 'sahte hayal ve umutlarla boşuna oyalandığı' anlaşıldı.

 Ve safranlı pilavdan sonra kokainli tandır, kokainli döner, kokainli beyti, yeni milli lezzetlerimiz arasına katıldı.

Kokain sonrası reisin de iş yükü hafifledi ve eskisi gibi her Allah'ın günü kürsüye çıkıp halka dert anlatmak zorunda kalmıyor.

Öyle bir zihinsel devrim ki artık kafası iyi halkımız leb demeden leblebiyi anlıyor.

Herkesin kendi içinde takılması yurt genelinde huzur ve barış getirdi!

Ve yandaş köşe yazarları kokainin zihni körleşmiş katılaşmış halkımızı yumuşattığı ve artık siyasetin berraklaştığını söylüyorlar.

Ancak bazı şeyhler, kokain çekimiyle Müslümanların Allah'la irtibata direk girip zaman zaman kendilerini aradan çıkartıp ihmal ettikleri şikayetinde bulunmaya başladı.

Ve ama, başkaca tarikat liderleri de kokain çekiminden önce insanlara dert anlatmanın çok zor olduğunu bugün ise insanlara değil sadece ruhlara konuşmanın işlerini çok kolaylaştırdığını söyledi.

Ayrıca, kokain çekiminden sonra her müminin kendini 'evliya' her Müslümanın kendini 'kahraman' her mürit cennete kavuşmanın sevinciyle memleketin mutluluktan uçtuğunu söyleyip insanlarla cennet öte dünya arasındaki mesafenin artık ortadan kalktığını söylediler!

Bilimadamları da ilahiyatçıları doğrulayan açıklamalar yapmaya başladı, şeytan ve kötülükler kapınızı çalmadan çekilen  kokainin, şeytanı da kötülükleri de anında yok edecek ve şeyhlere ve diyanete ve hocalara hatta AKP'ye dahi iş kalmayacaktır, deniliyor.

Yurt çapında rekor kıran kokain satışlarının ekmek ve tuz ve zeytin ve şeker ve lahana ve domates ve et ve yumurta satışlarını geride bıraktığı ve nihayet bir sanayi kolunda dünya birincisi olduğumuz açıklandı.

Bir kokain tiryakisi mikrofonlarımıza açıklama yaptı: 'kokainin en güzel tarafı, ağırlığı yok, filede taşırken yük olmuyor, ikincisi, akşamları yıldızlar yerlerinde sabit durmuyor hep dönüyor, dünya döner dolap, üçüncüsü, İslamcı iktidar ve hakimlerimiz ve anayasamız gözümüze gılmanlar huriler gibi güzel görünüyor' dedi.

Kokain müşterisi şöyle devam etti: 'Bulut gibi bir şey, maddesiz bir varlık, bütün tatları ve güçleri bir anda ruhuna kazandırıyor ve artık sinir bozukluğu hiç yok.'

'Hayatın öz suyu gibi asırlardır peşine düşülen ölümsüzlük suyu-otu-mucizesi gibi bir şey ve insana yeniden (basülbadelmevt) doğuş şansı veriyor.... Allah getirenden götürenden razı olsun!' ve 'bir içimliği sizi de külliye saray sahibi yapıveriyor' dedi.

Belediye başkanımız söyle dedi: 'hakim ve savcılarımızın kokain sevkiyatına sessiz kalmasının bir çok faydası var, öncelikle hakimlerimiz tehlikenin derinliğini gördüler, ülkemizi mahvolmanın kıyısından aldılar, kokainle hepimize bilgelik aşıladılar, bizi siyasi şartlanmalardan ve saplantılardan kurtardılar, artık, hiç birimiz felaket, trajedi, kötülük, korku, umutsuzluk ve hayal kırıklığı hiç ama hiç yaşamıyoruz, bir kaç gramı ülkenin esenliği ve bekası için kafi geliyor!'