Komandolar terör inlerine böyle girdi

Milli Savunma Bakanlığı, komandoların Zap’ta, PKK’lı teröristlerin inlerine yönelik düzenlenen operasyonun görüntülerini paylaştı.

featured

Milli Savunma Bakanlığı, kahraman komandoların zorlu bir araziye sahip olan Zap’ta, PKK’lı teröristlerin inlerine yönelik düzenlenen operasyonun görüntülerini paylaştı.

MSB’nin paylaşımında, “Kahraman Komandolarımız; zorlu bir araziye sahip olan Zap’ta, PKK’lı teröristlerin inlerine işte böyle giriyor! Korkusuzca ve fedakârca teröristlerin kökünü kazımaya devam eden kahramanlarımıza selam olsun!” bilgi notu yer aldı.

Komandolar terör inlerine böyle girdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

 1. 2 ay önce

  Yaklaşık 40 yıl içinde, binlerce örgüt mensubu safdışı bırakıldı, sayımı dökümü yappılamayacak miktarda gerek lojistik gerekse silah-mühimmat ele geçirildi, buna karşı binlerce güvenlik mensubu, öğretmen, mühendis ve diğer devlet memurları ve binlerce sivil vatandaş mezara girdi, şehit oldular, özet olarak bu tür görüntüler yüzlerce veya binlerce kez yayınlandı, halkımızın milli duyguları doğal olarak kabardı, ancak düşmanlık duygularımız da kabardı vs.
  Anlaşılan o ki, aynı türden görüntüler bundan böyle de tekrarlanacak ve acılar dinmeyecektir, zira ateş düştüğü yeri yakmaktadır, daha 2 gün önce en az 5 şehidin ocağına ateş düşmüştür ne yazık ki!
  Peki teröre ne olmuştur? Hiç bir şey olmamıştır!!! Terör ve onun organize olmuş yapısı, arkalarında; başta Anglo/Amerikan entelijansı, İngiliz entelijansı, Alman, Fransız, İtalyan, İsveç vb. resmi destek yapıları bulunduğu ve çok türlü desteği teröre sundukları müddetçe de terörün yok edilmesi “olanaksızdır”.
  Türk devlet yapısı, Amerikan emperyalizminin etkisinden kurtulamadıkça, hepsi anglosakson kimlikli finans merkezlerinden alınmış dış borç yükü ortadan kalkmadıkça (borçtan kurtulmak, kısa ve orta vadede imkansızdır), NATO üyesi olarak kalmaya devam edildikçe, milli, tekil (üniter), laik ve seküler bir devlet ve toplum yapısı yeniden oluşturulmadıkça, kamu ekonomisi yeniden ihdas edilmedikçe, feodal ağalık yapısı dağıtılarak köklü bir toprak reformu yapılmadıkça ve bir de devlet kurumlarının içindeki hainler (*) elimine edilmedikçe ayrılıkçı-terör var olmaya devam edecektir. Dost acı söyler.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!