Konseri iptal edilen Melek Mosso’dan açıklama

Isparta'da vereceği konser iptal edilen Melek Mosso, sosyal medya hesabından açıklama yaparak "Ben Isparta’ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz" dedi.

featured

Isparta Belediyesi tarafından konseri iptal edilen Melek Mosso, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Mosso, “Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar, kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz” dedi.

Sanatçı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci, yaşlısı milyonlarca sevenim var. Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz… Ben Isparta’ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz.”

ÜNLÜLERDEN MELEK MOSSO’YA DESTEK

Sosyal medyada birçok isim Mosso’ya destek verdi.

BURDUR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN MELEK MOSSO’YA DAVET

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında vereceği konseri iptal edilen Melek Mosso’yu Burdur’a davet etti.

Ercengiz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Sanatçının düşüncelerini ifade etmesinden daha doğal bir şey olamaz. Sesini ve sanatını beğendiğim Melek Mosso’yu Burdurumuza davet ediyorum. En kısa zamanda sizi bölge halkımızla buluşturmam için inanılmaz bir talep alıyorum. Demokrat bir kentte gençlerle buluşmaya ne dersiniz?”

NE OLMUŞTU?

Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında sahne alacak olan şarkıcı Melek Mosso’nun 3 Haziran’daki konseri iptal edildi.

Daha önce Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında Melek Mosso’nun 3 Haziran’da bir konser vereceği duyurulmuştu. Ancak Isparta Belediyesi tarafından duyurusu yapılan konser, bazı dernek ve vakıflar tarafından hedef gösterilmişti.

thumbnail
İlişkili Haber

Melek Mosso konseri iptal edildi

Konseri iptal edilen Melek Mosso’dan açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 8 ay önce

    Kadınlık onurunun ne ilgisi var 🙂

  2. 8 ay önce

    Allah razı olsun devletimizden.ahlaksizliga geçit yok.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!