Korkunç olay… Bir kedi yakılarak öldürüldü

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bir kedi, yakılarak öldürülmüş bulundu. Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Avukat Gülçin Yapıcı "Bu kadar cani ne zaman olduk?" diyerek tepki gösterdi.

featured

Odunpazarı ilçesine bağlı 71 Evler Mahallesi’ndeki boş arazide bir kedi, yakılarak öldürülmüş bulundu. İhbarla hareket geçen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği (HAYDİ) ekipleri, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleme altına aldı. Öldürülen kedi ise Odunpazarı Belediyesi Hayvan Barınağı görevlilerince alınarak incelemelerin ardından toprağa gömüldü.

‘YÜREĞİM O MAZLUM KEDİYLE YANDI’

Olay ile ilgili suç duyurusunda bulunduklarını belirten Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Avukat Gülçin Yapıcı, “Gelen ihbarla 71 Evler Mahallesi’nde canice kedinin yakıldığını öğrendik. Kedinin yakıldığı haberini alınca da kahrolduk. Bu kadar cani ne zaman olduk? Yüreğim o mazlum kediyle yandı. Yapanlar kim ya da kimlerse tüm kurumları da bu konuda göreve davet ettik. Dernek olarak da suç duyurusunda bulunduk. HAYDİ ekipleri, şu an kamera incelemesi yapıyor. Bu caninin bir an önce yakalanmasını ve cezalandırılmasını talep ediyoruz. Olayın takipçisi olacağız” dedi. Soruşturma sürüyor.

Korkunç olay… Bir kedi yakılarak öldürüldü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 ay önce

    Yüce Allah gazabını bu katillerin üzerinden eksik etmez.

    Cevapla
  2. 3 ay önce

    Hiç kimse tvlerden yapılan yayınlara bakmıyor mu bu yayınlara 20 yıl önce maruz kalmaya başlamış birinin normalleriyle bundan 30 yıl önce idealize etmiyorum ama güne sabah şekerleriyle başlayan eğlenceli diziler ve yarışmalarla devam eden akşamları yine içerikleri ortalama yaşam çizgisinde gezinen diziler seyreden birinin normalleri bir olur mu. Tvler terör şebekesi gibi.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!