Koronavirüs FETÖ’cüler cezaevine atıldığı için çıkmış

featured

Firari FETÖ’cü Emre(Emrullah) Uslu, sosyal medya hesabında hezeyanlarına bir yenisini kattı. İnfaz düzenlemesi ile FETÖ’cülere tahliye umudu yerine gelmeyen Uslu, yaşananların ‘masumların serbest kalması için’ ikaz olduğunu savundu. Uslu, ‘çok hızla ve arkası arkasına değişecek bir sürece girdiğimiz düşünüyorum.’ dedi.

Firari FETÖ’cü Emre Uslu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, küresel bir salgın haline gelen Kovid-19’u FETÖ’cülerin hapsedilmesine bağladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tehdit eden Uslu, ABD saldırılarında katledilen Kaddafi ve Saddam örneği verdi. İşte Uslu’nun tweet’leri:

1) Sizinle yine kişisel ve subjektif bir inancımı paylaşayım. Biliyorsunuz ben Virüsün dünyada ve Türkiye’de mazlumların ahının arşa çıkmış sesinden dolayı yer yüzünü sarsan bir ilahi ikaz, ilahi adalet olduğuna inanıyorum. Bunu defalarca ifade ettim.

2) Bu bağlamda infaz yasasıyla içeri tıkılan binlerce masumun serbest bırakılmasının o ikazı duymaları için bir fırsat olacağını düşünüyordum ama eğer bu bir ilahi ikaz ise bu zulmü yapanların bu ikazı dinlemeyecektir diye düşünüyorum. Sanıyorum o sürece girdik…

3) Peki ilahi ikazı dinlemeyen lideler ve onlara halen destek olmaya devam kitlelerin varlığı devam ettiğine göre bundan sonra ne olacak? İlahi ikazların sonu nasıl olduysa öyle olacak…

4) Nasıl ki Hz. Musa’yı kovalayan Firavun orduları, ve imparatorluğu ve zulmüyle yıkılıp gitti ve ondan sonrası için bir ibret vesilesi olduysa, nasıl ki Kaddafi ve Saddam zulmüyle yıkıldı ibret vesilesi olduysa, burada da o olacaktır. Allah mühlet verdi göreceksiniz ihmal etmez

5) Dolayısıyla ben yakın gelecekte çok hızla ve arkası arkasına değişecek bir sürece girdiğimiz düşünüyorum. Allah tüm uğraşlarıyla insanlara şunu gösterdi bence: Boğazınızı yırtsanız zulmü ve zalimi bir milim oynatamazsınız.

6) O halde Allah’a dönüp Allah’ım bu zulmü bir milim oynatamadık aciziz gerisi senin işin demek zamanı. Ben bu zulmün hızlı bir şekilde yıkılacağından daha çok umutluyum artık… Allah masumları korusun sonumuzu hayır getirsin..

 

Koronavirüs FETÖ’cüler cezaevine atıldığı için çıkmış

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 3 sene önce

  Emre Uslu Fetocu ve kacak.Ne diyor ILAHI ADALET IKAZ.Peki bizde kacak olmayip da CORONA olayini Allaha mal edenler ne diyorlar:Allahin gazabi(Habertürk TV Ali Riza Demircan)Akit tv,Diyanet-Peki bunlara kac kisi hezeyan dedi.Bence kimse demedi cünkü onlar kacak degiller ülkede yasiyorlar ama zehirlerini Emre Uslu’dan hicte farksiz olmadan akitiyorlar.Demekki bir sözün hezeyan olmasi icin yurt disindan söylenmesi gerekiyor!

  Cevapla
 2. Vatansız köpek , Amerika, Salgınla başa çıkamaz yakında sizler gibi asalakları harcadığı zaman bedel ödemek için geri döneceksiniz. Sümüklüye bol bol C vitamin verin belki bir ümit kurtarır…

  Cevapla
 3. 3 sene önce

  Yapmadığınız pislik hırsızlık tezgah kalmadı.konus konuş all ah sizlerin belasını verecek.yakindir.her asagilikligi yapın allah ta size yardım etsin.kul haki yiyenlerin sonu ah alanların sonu bellidir..alahim sen bunların serinden bizi korualahim bunları ya pisliklerini açıklayıp af dilesinler.yada yerin yedi kat dibine girsinler.yarab sen yardım et.

  Cevapla
 4. 3 sene önce

  Adamın “masum ” tanımına bakarmısınız; virüsün işlevi ile aynı!
  Konak canlıdan beslenmek istemesi, enerji ve kaynaklarına çökmesi , Konak canlıyı öldürürken virüsün çoğalır yayılması…
  Fetövirüs tanımı çok yakışmış.

  Cevapla
 5. 3 sene önce

  Bunlar bildigimiz sehirlerde kanallarda yasayan Gemeler……….. herkes Gemelerin tehlikeli Virus tasidigini cok iyi bilir……..

  Cevapla
 6. 3 sene önce

  Tuvalet deliği suratlı herif….

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!