Kuran kursunda çocukları sopayla dövdüler!

ŞANLIURFA'da, Kur'an kursu eğitmeni Abdulhakim T., ramazanda 3 çocuğu sopayla dövdüğü anlardan görüntülerin ortaya çıkmasıyla gözaltına alındı.

featured

Cumhuriyet Başsavcılığı, Eyyübiye ilçesinde kaçak olarak faaliyet gösteren bir Kur’an kursunda görevli A.T’nin, çocukları darbetmesine ilişkin görüntülerin sosyal medyada yer alması üzerine soruşturma başlattı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, soruşturma kapsamında A.T’yi gözaltına aldı.

SPORUŞTURMA BAŞLATILDI

Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Eyyübiye ilçesinde faaliyet gösteren bir kurs merkezinde geçen ramazan ayında “hoş olmayan” ve “yürekleri sızlatan” görüntülerin yaşandığı, bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine güvenlik güçlerinin ivedi başlatılan tahkikatın ardından şüpheli A.T’yi gözaltına aldığı anımsatıldı.

Açıklamada, “Darbedilen 3 çocuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uzmanlarınca verilen psikososyal destek eşliğinde alınan ifadelerinin ardından ailelerine teslim edilmiştir. Kurs yeri ile ilgili inceleme başlatılmış olup olaya ilişkin adli ve idari inceleme, soruşturma devam etmektedir. Konu Valiliğimizce hassasiyetle takip edilmektedir.” denildi.

Kuran kursunda çocukları sopayla dövdüler!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 9 ay önce

  Daha çok din, daha çok imam, daha çok çok cehennem!!

 2. 9 ay önce

  Herkes, güvenilir ilahiyatçılar tarafından yazılmış Kur’an- ı Kerim mealini, kendi dilinde çocuklarıyla birlikte okurlarsa, Müslümanlığı doğru öğrendikleri gibi aracıya da gerek olmadığını anlarlar ve hangi dine sahip olduğunu bilmediğiniz, ruh sağlığı bozuk kişilerin şiddetinden, tecavüzlerinden bu toplumun değerli evlatlarını korumuş olurlar. ( Korumakla yükümlüdürler ) diye düşünüyorum.

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  Allahın belaları, ne çekti ülke bunlardan…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!