Kurtlar Vadisi Kaos’a ‘zikir’ engeli! O görüntüler suya düşürdü…

featured

‘Polat Alemdar’ rolüyle tanınan Necati Şaşmaz’ın tarikat töreninde 8 yaşındaki oğlu ile birlikte zikir çektiği görüntüleri, yeniden ekrana gelmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisinin iptal edilmesine neden olduğu iddia edildi.

Oyuncu Necati Şaşmaz’ın yapımcı Polat Yağcı’yla “Kurtlar Vadisi Kaos” adını verecekleri diziyi çekme planı yaptığı ortaya çıktı.

TV 100’den Birsen Altuntaş imzalı habere göre, Yağcı dizi için Show TV ile masaya oturdu.

Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğini gösteren bir de teaser çekildi. Oyuncu görüşmeleri başladı.

İddiaya göre Show TV aynı dönemde 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’le zikir çekerken görüntüleri ortaya çıkan Necati Şaşmaz hakkında çıkan haberlerden rahatsız olup projeden vazgeçti.

Kurtlar Vadisi adlı dizide ‘Polat Alemdar’ karakterini canlandırarak ün kazanan Necati Şaşmaz’ın eşi Negahan Kaşıkçı, açtığı boşama davasına, kendini mehdi olarak gören Şaşmaz’ın Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu sunmuştu.

8 yaşındaki oğlunun bu tarikatın velihatı olarak görüldüğünü ifade eden Kaşıkçı, “Ben insanlık dışı birçok uygulamasını gördüğüm bu tarikata oğullarımın bulaşmasını asla istemiyorum” demişti.

Mahkeme, Şaşmaz ile Kaşıkçı’nın boşanmasına karar verirken, annenin 8 yaşındaki A.N.’nin tarikat merkezine götürülmemesi yönündeki talebini reddetmişti.

‘Kendini mehdi olarak görüyor’… Necati Şaşmaz’ın zikir görüntüleri dosyada

Kurtlar Vadisi Kaos’a ‘zikir’ engeli! O görüntüler suya düşürdü…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!