Kuş Uçuşu’ndan ilk görseller yayınlandı

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Kuş Uçuşu isimli diziden ilk görseller yayınlandı. 3 Haziran'da izleyiciyle buluşacak olan dizi, X kuşağıyla, Z kuşağının çarpışmasını anlatıyor.

featured

Netflix Türkiye’nin, başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı yeni dizisi “Kuş Uçuşu”ndan ilk görseller paylaşıldı. Meriç Acemi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yaptı.

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Miray Daner, Burak Yamantürk, İrem Sak, Defne Kayalar gibi isimler rol aldığı dizinin konusu şöyle:

X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl büyük değişikliğin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli bambaşka artık. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı’yı izleyeceğiz. Hikaye, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı’nın, yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.

Dizi, 3 Haziran’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

 

Kuş Uçuşu’ndan ilk görseller yayınlandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!