Liderlerden Erdoğan çiftine geçmiş olsun mesajları

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından siyasiler geçmiş olsun mesajları yayımladı.

Erdoğan’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığına ilişkin açıklamasını, partisinin MYK, MDK üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya geldiği Kızılcahamam’taki toplantıda öğrenen Bahçeli, otelde gazetecilere yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımıza ve muhterem eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendisinin açıklamalarını yapmış olduğumuz toplantı esnasında aldık. Cenabı Allah’ın şifalar vermesini temenni ediyorum. Biraz sonra da kendilerini arayacağım, geçmiş olsun dileklerimizi ileteceğim” dedi.

Bahçeli, ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileğini iletti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da paylaştığı mesajda, Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum” derken, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise, “Koronavirüs testleri pozitif çıkan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Koronavirüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun temennilerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ise, “Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

thumbnail
haber

Erdoğan çifti koronavirüse yakalandı

Liderlerden Erdoğan çiftine geçmiş olsun mesajları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!