Mansur Yavaş: Gerekirse otobüsleri çekerim

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, dolmuşçu esnafını mağdur etmemek için gerekirse bazı hatlardaki otobüsleri çekeceğini söyledi.

featured

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ANFA Fuar Alanı’nda dolmuş esnafı ile bir araya geldi. ANKA’nın haberine göre, açıklamasında Ankara’da ulaşımda yaşanan sorunlara değinen Yavaş, şöyle konuştu:

“Çalışmayan dolmuşlarımız var. Bunları inşallah bundan sonra sadece UKOME öncesi esnafımızı yan yana getirmek üzere yeni hatlar verebiliriz. Nasıl verebiliriz? Artık şehir şehrin her tarafına doğru Ankara merkezinden büyümeye başladı. Dolayısıyla bunu da tüm dolmuş esnafının çalışacağı şekilde düzenlemeye hazırız.

Bakın buradan tekrar söylüyorum; gerekirse ben otobüslerimi oralardan çekeceğim. Göstere göstere göre göre hem siz hem biz zarar etmeyelim. Hiç olmazsa esnaf da alnının terini hak ettiği gibi kazansın. Bundan sonra bu tür düzenlemeleri de yapacağız.

Ulaşım daire başkanımız, EGO daire başkanımız burada. Özel taleplerde bulunacak arkadaşlar da şimdi gelsinler görüşelim. İnşallah 27 durak başkanımızla görüşüp hiçbir esnafın mağdur olmaması için gereken destekleri yapacağız. Bu sizin hakkınız bizden yana helal olsun. Ankara halkı adına helal olsun diyorum.”

Mansur Yavaş: Gerekirse otobüsleri çekerim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Özel halk otobüslerin çek eğer çekeceksen. Melih başımıza bela etti bunları.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!