Mansur Yavaş ve İmamoğlu arasında ‘trol’ krizi iddiası

CHP'nin sosyal medyada partiyi ve ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı hedef alan hesaplar üzerine bir rapor hazırladığı, raporda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen hesapların oranının yüksek olduğu iddia edildi. Rapor üzerine Mansur Yavaş'ın, Ekrem İmamoğlu’nu arayarak “Trollerini çek” dediği ve telefonu kapattığı öne sürüldü. 

featured

Samimi Haber’den Cumhur Altıok’un iddiasına göre CHP’yi ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı hedef alan sosyal medya hesapları üzerinde bir inceleme yapıldı. Hazırlanan raporda tek tek hesaplar, yaptıkları yorumlar tespit edildi.

Habere göre raporda İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen hesapların oranının yüksek olması dikkat çekti.

Bu rapor üzerine Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’ın, Ekrem İmamoğlu’nu arayarak “Trollerini çek” dediği, İmamoğlu’nun ise bu hesaplarla bir bağlantısının olmadığını anlatmaya çalıştığı iddia edildi. Yavaş’ın, İmamoğlu’nu dinlemeyip telefonu yüzüne kapattığı öne sürüldü.

Altıok, yazısında CHP lideri Özgür Özel’in AKP’ye yakınlığıyla bilinen Taha Hüseyin Karagöz ile görüşmesine de değindi.

Karagöz’ün Atatürk’e hakaretten tarikatta tacizi aklamaya varan kariyer yolculuğunu hatırlatan Altıok, “Özel de sanırım kendisini sosyal medyada linçleyenlere karşı ‘Sizin trolünüz varsa benim de tanıdığım troller var’ mesajı vermiş olabilir” yorumunu yaptı.

 

Mansur Yavaş ve İmamoğlu arasında ‘trol’ krizi iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!