Mansur Yavaş’tan Erdoğan’a yanıt

'Onu Ankara Belediye Başkanı'na söylersiniz o yapar' sözleriyle yol yapılmasını isteyen vatandaşa tepki gösteren Erdoğan'a Mansur Yavaş'tan bitmiş yol fotoğrafıyla yanıt geldi.

featured

Ankara’nın 2’nci, şehir hastanesi Etlik Şehir Hastanesi Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Parti mitingine dönen açılışta bir konuşma yapan Erdoğan, kurdele kesimi sırasında yüklenici firma yetkilisini yanına çağırarak ”  “Bu hastane bu noktaya geldi ama natamam. Peki buranın eksiği ne?” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın konuşmayı devam edeceği sırada izleyicilerden bir ‘yol’ diye bağırdı.

Erdoğan, vatandaşa “Bir dur bir dur. Onu Ankara Belediye Başkanı’na söylersiniz o yapar” diye yanıt verdi. Erdoğan sözlerine “Merak etme onu da Ulaştırma Bakanı’mız yapar” diye devam etti.

MANSUR YAVAŞ’TAN YANIT

Bu sözlerin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın paylaşımı dikkat çekti.

Etlik Şehir Hastanesi’nin etrafındaki yollardaki asfalt çalışmasına ilişkin fotoğraf paylaşan Yavaş, “Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız.” dedi.

Mansur Yavaş’tan Erdoğan’a yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 29 Eylül 2022, 07:39

    Damadı Paris’te fink atıyor. Hanımı 50 bin dolarlık çantayla dolanıyor, sarayı günlük 10 milyon lira harcıyor. 7 ayrı uçakla dolaşıp millete masal anlatıyor. O dediklerini alsa alsa aktrollerin alır.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!