Marmaray seferlerinde aksama yaşandı

Sabah saatlerinde Marmaray'ın Halkalı-Göztepe seferleri yapılamadı; Gebze-Erenköy arasında da seferlerde gecikme yaşandı. Vatandaşlar yaşananlara sosyal medyadan tepki gösterirken, Marmaray'ın resmi sosyal medya hesabından yapılan son açıklamada ise "Marmaray seferlerine aktarmasız ve aralıksız devam etmektedir." denildi.

featured

Marmaray’da teknik arıza yaşanırken Gebze-Erenköy hattı seferleri ise gecikmeli olarak gerçekleşti.  Marmaray’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Halkalı-Göztepe durakları arasında seferlerin teknik bir aksamadan dolayı yapılamadığı belirtildi.

Öte yandan Gebze-Erenköy arasındaki hattın ise gecikmeli olarak gerçekleştirildiği duyurdu. Sosyal medyadan yapılan duyuruda ise şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli Yolcularımız enerji sisteminde yaşanan teknik bir aksama nedeniyle Marmaray seferleri Halkalı-Göztepe arasında yapılamamakta, Gebze-Erenköy arasında ise gecikmeli olarak işletilmektedir. Arızanın giderilmesi için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.”

‘SEFERLERE AKTARMASIZ DEVAM ETMEKTEDİR’

Marmaray’dan yapılan son açıklamada “Sayın yolcularımız; Marmaray seferlerine aktarmasız ve aralıksız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.” denildi.

Yolcular yaşananlara sosyal medyadan tepki gösterdi.

Marmaray seferlerinde aksama yaşandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!