Mehmet Ali Çelebi, HDP ziyaretine sessiz

CHP ve altılı masanın HDP temaslarını her seferinde sert ifadelerle eleştiren Mehmet Ali Çelebi, AKP heyetinin HDP ziyaretine yorum yapmadı.

featured

CHP’den milletvekili seçildikten sonra Muharrem İnce’nin Memleket Partisi’ne katılan, geçen ay da AKP’ye katılan Mehmet Ali Çelebi, AKP heyetinin Meclis’te HDP’yi ziyaret etmesine sessiz kaldı.

Altılı masanın HDP’ye sıcak mesajlarını sık sık eleştiren ve HDP’yi “PKK taşeronu” ilan eden Çelebi, Bakan Bekir Bozdağ liderliğindeki heyetin HDP temsilcileriyle görüşmesine yorum yapmadı.

Kendisinin değişmediğini iddia eden Çelebi, Cumhuriyeti ve harf devrimini hedef alan AKP’li Mahir Ünal’ın sözlerine de sessiz kalmıştı.

Mehmet Ali Çelebi, HDP ziyaretine sessiz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

Bir Cevap Yazın

7 Yorum

 1. 3 ay önce

  Bu durum Mehmet Ali’nin suçu değil , Kulaklarını Medeniyete, Gerçeklere, Atatürk’e kapatan Türk milletinin suçudur. Bu ülkede İlkeli, Dürüst duranlar en ağır şekilde cezalandırılır. Siz halkımıza Ömer fıratın kenarında bir kuzuyu kurt kapsa diye başlayan cümleler kurup Kurt olacaksınız ki sizden kralı olmasın.

  • 3 ay önce

   Nasıl kabahatli olmaz! kapıdan içeri girdiği anda biat edilen ve sorgulanmaz külte tabi olmuş oldu. Bunu bilecek ve bilmesi gerekli tecrübeye sahipti… Muhtemelen karşılığından memnundur.

 2. 3 ay önce

  parra parra parra!

 3. 3 ay önce

  Milletin ne oldugu ortaya cikiyor. Ulke ne hale gelmis. Ataturkcu dediklerimiz devleti yikan adamin pesinde, kimin elinin kimin cebinde oldugu ortaya cikiyor. Kimseye guvenmeyin

 4. 3 ay önce

  Süleyman Demirel’in sözüydü:
  “İt bizim eve doğru havlıyordu, o ite yemek verip evimize alınca karşı eve doğru havlamaya başladı.”

 5. 3 ay önce

  Allah düşürmesin.

 6. 3 ay önce

  nedim şener hulki cevizoğlundan da ses bekliyoruz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!