Mehmet Ali Erbil’den Melike Öcalan’a tepki çeken sözler!

Önceki akşam düzenlenen Quality Ödül Töreni'nde sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil, sözleriyle sunucu Melike Öcalan'ı dumura uğrattı. Erbil'in "Elimi değdirdiğim meşhur oluyor ama sana değdiremedim" sözleri karşısında şaşkına dönen Öcalan, "Öyle bir şey hiç zaman olmadı" diyerek tepki gösterdi.

featured
service

Quality Ödül Töreni iş, sanat, cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiren törende sahiplerini buldu. Gecenin sunuculuğunu ise Gökay Kalaycıoğlu ve Melike Öcalan yaptı. Bu yıl 13. düzenlenen törende birçok ünlü isim ödül alırken Mehmet Ali Erbil’in sözleri soğuk rüzgarlar estirdi.

‘BİR SANA ELİMİ DEĞDİREMEDİM’

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, sahnede Melike Öcalan hakkında konuştu. Sözleriyle tepki çeken Erbil, Öcalan için “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi” dedi. Erbil’in sözleri karşısında sinirlenen Öcalan ise “Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. Elinizi değdiremediğiniz bunu böyle söyleyin. Ben şu an şoktayım. 20 yıldır hiç böyle bir şey olmadı” diyerek Erbil’e tepki gösterdi. O esnada araya giren Kalaycıoğlu ise konuyu değiştirdi.

thumbnail
İlgili haber

Mehmet Ali Erbil’e bir taciz suçlaması daha

thumbnail
İlgili haber

Sosyal medya fenomeninden Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlaması

thumbnail
İlgili haber

Seda Sayan’dan Mehmet Ali Erbil’e tecavüz suçlaması

Mehmet Ali Erbil’den Melike Öcalan’a tepki çeken sözler!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!