Melek Mosso konseri iptal edildi

Isparta Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konserinin iptal edildiği öğrenildi. Daha önce de Hande Yener ve Ece Seçkin'in Batman ve Düzce'deki konserlerinin iptal edilmesi için kampanyalar yapılmıştı.

featured

Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında Melek Mosso, Derya Uluğ ve Funda Arar’ın farklı günlerde konser vermesi planlanıyordu. Konser afişleri ise paylaşılmıştı.  Mosso, 3 Haziran’da Meydan AVM’de sahne alacaktı.

Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından yapılan açıklamada, belediyenin “halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan” konserler düzenlediği söylendi..

Açıklamada, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” ifadesine yer verildi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Twitter hesabından konserlerin afişini yeniden paylaştı. Mosso’nun konserine burada yer verilmediği görüldü.

Vakıf ve dernek, belediye başkanının paylaşımının ardından “teşekkür” mesajı yayınladı. Mesajda, kendilerine kayıtsız kalmayan yöneticilere teşekkür edildi.

Melek Mosso konseri iptal edildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 8 ay önce

  Halkın nezdinde kabul görüp görmediğine siz mi karar veriyorsunuz siz kimsiniz ?

 2. 8 ay önce

  Ahlak giyimde değil beyindedir…
  Siz bu güzel sesli hanıma, “halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan”, “Ahlaksızlığı özendiren..” ifadelerini kullanıyorsunuz ama ahlaklı dediğiniz tarafta öyle sıra dışı örnekler var ki, feleğiniz şaşar..

 3. 8 ay önce

  Insanlar gitmek istemedikleri konsere niye tepki gösterir? Yaptigi müzügi sevmiyorsan dinlemezsin. Ahlak, gitmedigin konser yoluyla nasil erozyona ugrayabilir? Erozyona ugramak isteyen elindeki akilli telefonla da yapabilir bunu. Yozlastirilmis, ici bosaltilmis din anlayisi bence ahlaki erozyonun en büyük tetikleyicisi. Daha gusül abdesti‘nin ne oldugundan bihaber dinci yiginlar türedi. Manyak manyak isler.

 4. 8 ay önce

  Hayırdır Isparta şehir devleti mi kuruldu?

 5. 8 ay önce

  Ahlaksızlık yapan biz gençler değil o iftirayı atandır onlar şöyle donüp kendilerine bir bakdınlar

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!