Melek Mosso’dan göndermeli paylaşım: Bozulur yasaklar, kurallar…

Isparta Uluslararası Gül Festivali'ndeki konseri, bazı dernek ve vakıflar tarafından hedef gösterildikten sonra iptal edilen şarkıcı Melek Mosso, sosyal medyadan yasaklara göndermede bulunduğu bir konser videosu paylaştı.

featured

Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında Melek Mosso’nun 3 Haziran’da bir konser vereceği duyurulmuştu. Ancak Isparta Belediyesi tarafından duyurusu yapılan konser, bazı dernek ve vakıflar tarafından hedef gösterilmişti.

Dernek ve vakıfların açıklamasında, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” ifadesine yer verilmişti.

Mosso’nun konseri bu açıklamaların ardından AKP’li belediye tarafından iptal edilmişti.

Şarkıcı Melek Mosso, Isparta Uluslararası Gül Festivali’ndeki konserinin iptal edilmesiyle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada “Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz” demişti.

MELEK MOSSO’DAN GÖNDERME: BOZULUR YASAKLAR, KURALLAR…

Melek Mosso, sosyal medyadan yasaklara göndermede bulunduğu bir konser videosu paylaştı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde verdiği konserin sahneden görüntülerini paylaşan Mosso, paylaşımına “Bozulur yasaklar kurallar” ifadelerini ekledi.

Melek Mosso’dan göndermeli paylaşım: Bozulur yasaklar, kurallar…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!