Melih Gökçek: Bunlar benim aldığım dinozorlar değil

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Ankapark'la ilgili açıklamalarda bulundu. Gökçek, 'Bunlar benim aldığım dinozorlar değil. Sırf pislik atmak için yapıyor.' dedi.

featured

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Ankapark‘la ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi Mansur Yavaş’ı suçladı. Gökçek, ‘Bunlar benim aldığım dinozorlar değil. Sırf pislik atmak için yapıyor.’ ifadelerini kullandı.

 

Melih Gökçek, A Haber canlı yayınında Ankapark’la ilgili açıklamalarda bulundu. “Ankapark’ın perişan oluşunun tek sebebi Mansur Yavaş’tır” diyen Gökçek, “Biz her şeyi alırken en ucuzdan aldık, pazarlık yaptık. 801 milyon dolar iddiaları doğru değil. Başkaları bunu onlarca kat maliyete mal etmiş. Park dünyadakilerin onlarca kat altında 450 milyon dolara mal oldu. İlk 8 ayda burayı 1,5 milyon kişi ziyaret etmişti” iddiasında bulundu.

Gökçek’in açıklamaları şöyle;

“Pandemi olmasa işletmeci devam ederdi. Disneyland da Paris’te batıyordu. 1 milyar Euro sübvanse yaptılar. Ankarapark da Ankara’nın sembolü olacaktı. Burada Mansur Yavaş tam yetkilidir. Kendi denetiminde, aksini dillendirip yalan söylüyor. Cinayet işliyor. Yavaş, Akşener’i gezdirdi. O görüntülerde sadece kafası kopmuş oyuncaklar var. Atatürk Orman Çiftliğindeki çürümüş olarak gördüğünüz oyuncaklara ilişkin bugüne kadar açıklama yapmadım. Yavaş batsın, çıkamasın istediğim için açıklamadım. Benim aldığım dinozorlar değil bu gösterdikleri.

‘BUNLAR BENİM ALDIĞIM DİNOZORLAR DEĞİL’

Hayvanat bahçesinde dinozorlar vardı, bizim aldıklarımız değil eski oyuncaklar. O dinozorları biz eskidikleri için söktük ve depomuza koyduk. Bunlar benim aldığım dinozorlar değil. Sırf pislik atmak için yapıyor. Meslek haline getirmiş bunu. Benim aldığım iki dinozorun hiçbir şeyi yoktu. Milli servet bu, Mansur Yavaş bunun hesabını vermeli. Ankapark için 6 müfettiş görevlendirildi. Hiçbir şey bulamadılar.”

thumbnail
İlgili haber

Mansur Yavaş’tan Ankapark için suç duyurusu

thumbnail
İlgili haber

Ankapark’ın geleceği ne olacak? Mansur Yavaş kararını açıkladı…

Melih Gökçek: Bunlar benim aldığım dinozorlar değil

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 4 ay önce

    Plastik dinazor milli servet oldu oyle mi. Agzindan cikani kulagin duymuyor. Gerci sen Ankara’lilara kol saati cekmis insansin. Dinazor yine iyi.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!