Melih Gökçek’ten ‘Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek’ iddiası

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettirilen Melih Gökçek, konuk olduğu canlı yayında Mansur Yavaş'ı hedef alan açıklamalar yaptı. Elinde belgelerin bulunduğunu iddia eden Gökçek, 'Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek' dedi.

featured

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski başkan Melih Gökçek’in gündeminden düşmüyor.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sorularına yanıt veren Gökçek elinde belgeler bulunduğunu öne sürerek “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek” dedi.

Gökçek, “Sizin programınızda ben bant gösteremiyorum. Ben başka bir televizyon programında Mansur Yavaş’ın yaptığı icraatlarla ilgili bantları göstereceğim. Yalan söylediğini birebir kendi sesinden ispat edeceğim. Millet görünce bunu böyle diyecek” ifadesini kullandı.

Gökçek, “Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı diye anket yapılsa sonuç ne çıkar” sorusuna “Melih Gökçek çıkar. Sebebi de Mansur Yavaş’ın sosyal medyada yaptığı kampanya. Gece gündüz kampanya yapıyor,” yanıtını verdi.

Melih Gökçek’ten ‘Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek’ iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 1 ay önce

  hadi len ordan, elinde belge varmis. Vardir elinde birseyler, feto ancak basip hazirlamistir sana ulastirmistir. Kim getirdi bu sefer? Bavulcu hala icerde, ondan sordum. Bir insanin senin tarafindan suclanmasi, o sahsi aklamak icin yeter. Delik biberon.

 2. 1 ay önce

  CNN, Ahmet Hakan…Melih..
  Geçiniz..

 3. 1 ay önce

  Bir doymadı be! Hâlâ her taşın altından, her delikten bu çıkıyor. Kâbus, karabasan gibi bir şey bu. Biz attık o bırakmıyor yakamızı. Yetmedi mi?

 4. 1 ay önce

  senin siyasi hayatin bitmedi, kimsenin ki bitmez melih efendi. Sizin gibiler ahirette yargilanir genelde, Allah bu dunya da temizlenmeyi nasip etmez boylesine. Batirdikca batirir.

 5. 1 ay önce

  Melih Gökçek kötü bir insandır ve kötü insanların yaptığı en tehlikeli iş, iyilik yapmasıdır. Gökçek’in elinde, cumhurbaşkanının olduğu iddia edildiği gibi bir kasedi varsa bilemem. Ama şunu çok iyi biliyorum, Gökçek bunu ispatlasa bile hayır için ispatlamaz, mutlaka kendi çıkarı vardır. Onlarca dosya varken, herkes Fetö’den hapse girerken kendisi dışarıda kaldığına göre cumhurbaşkanına elindeki olası kasetlerle şantaj yapmış olma ihtimali var olabilir mi? Artık elindeki bütün kasetleri çıkar da varsa gerçeği bilelim. Doğruyu söylerken bile fitne çıkarmaya çalışmak, üst derece bir kötülüktür.

  • 1 ay önce

   Ben diger Alper. Bu anlattiginiz olayi Yasar Nuri Ozturk, Allah ile aldatmak kitabinda soyle ozetlemistir. “Zalimi zalimi kirdirmak Allah’in sikca kullandigi bir stratejidir”. Melih, elinde kaset varsa fetoden almistir diye tahmin yurutmek zor degil. Onlar da Adnan dan almistir, nereden alacaklar demek daha da kolay bir tahmin. Melih gokcek ve feto baglantisinin kozmik oda levyesi Arinc tarafindan ifsa edildigini de unutmamak gerek. Bunlarin hepsi cok kotu insanlar ve bunlara saat dahi sorulmamalidir.

 6. 1 ay önce

  Haber değeri taşımıyor. Veryansıntv bazen beni şaşırtıyor!

 7. 1 ay önce

  İ. Melih Gökçek… Yeter sus artık

 8. 1 ay önce

  Ankarayı parsel parsel satarak tv kuran adam elbet bir gün hesap verecektir.

 9. 1 ay önce

  Biraz utan artık ve çaldıklarınla, parsel parsel sattıklarınla bir köşede ömrünü tüket. Sen ve çocukların uzak durun artık, düşün vatandaşın yakasından.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!