Memleket gibiyim

featured

Adil Serdar Saçan yazdı…

Son zamanlarda memleketin hali endişe verici diyen de var, bir sorun yok diyen de. Mutlu azınlıklar ve mutsuz çoğunluklar ülkesinden manzaralar;

Zenci Türk olduklarını iddia ederek, mazlumu oynayıp gücü ele geçirince en elit kesimi oluşturanlar, hala kanaat dersi veriyorlar.

Andımız sayesinde Türk olmadıklarını bir kez daha kesin ve net olarak ortaya koyanların Müslüman olup olmadıklarının da anlaşılmasına az zaman kaldı. Öyle ya yıllarca İslamın sancaktarlığını Türkler yapmıştı. Türk değilseniz ne Müslümanısınız????

“Hilafeti getirelim, 15 dakikalık iş” diye başlık atan Yeni Nakit, nasıl bu kadar palazlandığını ve nereden cesaret aldığını anlatıverse de öğrensek. Para fazla gelince kıble şaşarmış..

Milletvekilliği hukuka uygun ya da aykırı gerekçeyle ama usule uygun olarak düşürülen HDP’li eski vekilin, Marksist Leninist manifestoya sahip PKK çizgisinde Meclis’te abdest alırken polis tarafından yakalandığı bir anda manşetlere taşınıyor. Hemen dinin tek sahibi Akp’den homurdanmalar duyuluyor, “o namaz kılsa da kabul olmaz!!!!” Yuhhh, yuuuh ki, ne yuuhhh. Kadayıfın her tarafı yanmış!!!!

130 milyar dolar yok ortada!!!! Damat da yok!!! Göz göre göre kayboldular…Banka içi boşaltma, şirket boşaltma duyduk da ilk defa MB içini boşaltma iddialarını duyuyoruz. Destuur. Estağfurullah. Din elden gitti mi ne!!!!

Merkez Bankası Başkanını Trump getirmişti(!), gidince hemencecik değiştirdik!!!! Bir de baktık ki dolar almış başını gidiyor. Kesin dış güçlerin oyunu.

Ayasofya ibadete açıldı, bu sayede çok değerli bir imamımız olduğunu ama keşfedilemediğini anlamış olduk. Sağ olsun imamlık dışında her çorbaya tuz!!!!

Mısır’la ilişkileri düzeltme kararı almışız. Müslüman Kardeşler’e ayıp olmadı mı şimdi? Tühhh…

Katar katar paraların gelip gittiği ülkelerden Katar’ın teyzeleri Kanal İstanbul kenarındaki arazilerini gezmeye geliyorlar. Biz evden çıkamıyoruz koronadan.Vaah ki vaah…

Ekonomi süper!! Herkes iş güç sahibi!!! Yolsuzluk bitti!!! Yersennn….

Kadına, çocuğa, hayvanlara, doğaya şiddetin önlenmesi için sözleşmeye gerek yok ama önleyen de yok. Anayasaya uymayan, uygulamayan sözleşmeyi takar mı?

ABD ve İngiliz ordusu tarafından tatbikat adı altında kuşatılıyoruz. Farkında mıyız acaba??

Sonra soruyor arkadaşlar, nasılsın??? 

Memleket gibiyim…

Memleket gibiyim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. Adil amirimizi özlemişiz.Ayrıca yazının kısa olması ile öz olmasının birleşimi ayrı bir keyif veriyor benim gibi okuyucuya 🙂 Adil müdürümüzün her gün olmasa da 4 5 günde bir böyle yazılarının olması yine benim gibi bir okuyucuyu sevindirecektir.
  Saygılarımla,

  Cevapla
 2. güzel özetlemişsiniz memleti 🙂

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Tespit teshis ve tedavi asamalarindan simdilik birinci asamadasiniz..Kolay gelsin..Yolunuz uzun.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Ah müdürüm ahh…
  Bir memleket isterim sizin gibi bir müdürü olsun
  Gözünü budaktan sakınmadan mafyayı alan,
  Bir de Cumhuriyet Baş Savcısı,
  Profesör Mahmut Esat Bozkurt’un tarif ettiğinden…

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  HELAL OLSUN ADIL SERDAR ABİ

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  ABD tamamda, İngiliz ordusu toplamda 70.000 kişiye indi,

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Evet memleket gibiyiz.
  O nasılsa biz de öyleyiz…
  Biz evladimizi başka memleketlerde doğurmayı marifet sananlardan değiliz. Biz yerli escobar’lari adam sananlardan degiliz.
  Ya üstünde yasar, ya altında yatariz.
  Biz andimizi Ata’mizi biliriz.
  Biz memleket gibiyiz.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!